Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.10.2009Äriregister
- Aadress
- Ilmarise tn 3/2-18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101327187MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 610 € | 48 997 € | 54 872 € | €86k | 1 | 15.03.2026 |
| 2024 | 85 243 € | 36 818 € | 50 875 € | €89k | 1 | 14.03.2025 |
| 2023 | 71 462 € | 37 263 € | 64 057 € | €92k | 0 | 22.03.2024 |
| 2022 | 31 373 € | 12 403 € | 38 795 € | €74k | 0 | 22.05.2023 |
| 2021 | 30 790 € | −2795 € | 38 392 € | €81k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 154 215 € | 67 718 € | 81 187 € | €106k | 1 | 25.05.2021 |
| 2019 | 318 500 € | −5308 € | 9612 € | €112k | 8 | 22.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 17 356 € | 9790 € | 2667 € | — |
| 2025 | 106 814 € | 45 411 € | 9236 € | — |
| 2024 | 85 321 € | 32 725 € | 10 639 € | — |
| 2023 | 61 269 € | 15 154 € | 3979 € | — |
| 2022 | 37 057 € | 8834 € | 1279 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €17k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €27k | €25k | €23k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €11k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €27k | €24k | €15k | €19k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €10k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €7k | €10k | €23k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €4k | €3k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | 196 € | 549 € | 693 € | €3k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €8k | €12k | €11k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 414 € | 226 € | 376 € | 263 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 11 · Olek: Jõustunud
31.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
31.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10135554 / 10 · Olek: Jõustunud
06.05.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 17 sündmust
06.05.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10135554 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 8 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 7 · Olek: Jõustunud
11.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 6 · Olek: Jõustunud
10.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.07.2013
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 5 · Olek: Jõustunud
26.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 4 · Olek: Jõustunud
05.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 3 · Olek: Jõustunud
17.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10135554 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.10.2009
Esmakanne
Ä 135554 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 15 ettevõttes.
Indrek SiitanJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Heiti KenderAsutaja · 8 muud ettevõtet