Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.12.2009Äriregister
- Aadress
- MännisaluADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101336699MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 17 h agoOsanikud
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 314 079 € | 18 511 € | 365 134 € | €375k | 2 | 10.02.2025 |
| 2023 | 260 630 € | 38 544 € | 346 623 € | €366k | 2 | 08.05.2024 |
| 2022 | 316 341 € | 37 381 € | 308 079 € | €320k | 2 | 24.04.2023 |
| 2021 | 422 106 € | 41 723 € | 270 698 € | €304k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 291 224 € | 42 311 € | 228 975 € | €238k | 2 | 09.02.2021 |
| 2019 | 323 462 € | 52 931 € | 186 664 € | €196k | 2 | 26.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 82 704 € | 11 817 € | 5699 € | 2 |
| 2025 | 377 619 € | 64 997 € | 24 479 € | 2 |
| 2024 | 365 059 € | 48 155 € | 16 365 € | 2 |
| 2023 | 284 446 € | 36 561 € | 17 301 € | 2 |
| 2022 | 362 238 € | 39 421 € | 13 508 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €83k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €98k | €87k | €89k | €104k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €17k | €14k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €86k | €77k | €99k | €103k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €11k | €11k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €71k | €61k | €65k | €88k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €8k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €129k | €68k | €48k | €117k |
| Riigimaksud 2022 | €19k | €7k | €4k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded16.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10138311 / 9 · Olek: Jõustunud
16.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.03.2023
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
29.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 4 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 3 · Olek: Jõustunud
14.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10138311 / M2 · Olek: Jõustunud
16.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10138311 / 2 · Olek: Jõustunud
16.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10138311 / M1 · Olek: Jõustunud
07.12.2009
Esmakanne
Ä 138311 · Olek: Jõustunud
07.12.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Aivar NiliskJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Ivar MerisaluAsutaja · 2 muud ettevõtet