Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.12.2009Äriregister
- Aadress
- Kesk tee 36ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.nyimage.netÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5107910Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 18129 — Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükkÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101338846MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi nyimage.net7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 389 213 € | 39 144 € | 493 465 € | €1.0m | 17 | 08.05.2025 |
| 2023AUD | 2 242 062 € | 66 946 € | 454 321 € | €915k | 18 | 08.04.2024 |
| 2022AUD | 2 213 687 € | 55 558 € | 387 375 € | €999k | 18 | 17.08.2023 |
| 2021 | 1 866 241 € | 29 589 € | 331 816 € | €695k | 16 | 26.06.2023 |
| 2020 | 1 772 934 € | 82 161 € | 302 227 € | €734k | 16 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 542 297 € | 20 023 € | 220 066 € | €745k | 20 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 540 862 € | 55 502 € | 58 371 € | 19 |
| 2025 | 2 592 422 € | 229 314 € | 247 409 € | 19 |
| 2024 | 2 650 343 € | 209 738 € | 217 079 € | 16 |
| 2023 | 2 464 218 € | 195 668 € | 210 509 € | 17 |
| 2022 | 2 417 774 € | 95 567 € | 186 844 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €541k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €56k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €58k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €497k | €796k | €552k | €747k |
| Riigimaksud 2025 | €51k | €56k | €60k | €62k |
| Tööjõumaksud 2025 | €55k | €60k | €65k | €67k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 17 | 19 | 19 |
| Käive 2024 | €633k | €666k | €668k | €683k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €49k | €59k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | €52k | €53k | €56k | €57k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 17 | 17 | 16 |
| Käive 2023 | €516k | €687k | €617k | €644k |
| Riigimaksud 2023 | €48k | €49k | €51k | €46k |
| Tööjõumaksud 2023 | €52k | €53k | €55k | €50k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 19 | 17 | 17 |
| Käive 2022 | €403k | €675k | €644k | €695k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €23k | €48k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €41k | €45k | €51k | €50k |
| Töötajaid 2022 | 17 | 19 | 18 | 19 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10139496 / 7 · Olek: Jõustunud
22.02.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
22.02.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10139496 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10139496 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10139496 / 4 · Olek: Jõustunud
13.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10139496 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10139496 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.04.2010
Muutmiskanne
Ä 10139496 / 2 · Olek: Jõustunud
13.01.2010
Muutmiskanne
Ä 139496 / M1 · Olek: Jõustunud
21.12.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
21.12.2009
Esmakanne
Ä 139496 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Janek HermakülaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte