Overview
Business Register · 2 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.12.2009Äriregister
- Aadress
- Aiandi tee 4-57aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56949020Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71122 — Geoloogilised ja geodeetilised uurimistöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101342447MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 2 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 2 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 594 019 € | 101 520 € | 204 336 € | €600k | 11 | 12.06.2025 |
| 2023 | 604 255 € | 114 152 € | 340 417 € | €558k | 9 | 18.04.2024 |
| 2022 | 705 996 € | 103 455 € | 226 271 € | €555k | 11 | 09.05.2023 |
| 2021 | 625 916 € | 122 934 € | 402 897 € | €547k | 11 | 18.05.2022 |
| 2020 | 543 084 € | 154 129 € | 401 957 € | €489k | 10 | 29.06.2021 |
| 2019 | 616 437 € | 153 421 € | 327 824 € | €406k | 11 | 11.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 205 294 € | 76 258 € | 41 029 € | 9 |
| 2025 | 815 764 € | 334 714 € | 177 816 € | 9 |
| 2024 | 593 081 € | 236 968 € | 138 846 € | 11 |
| 2023 | 609 417 € | 230 007 € | 127 276 € | 8 |
| 2022 | 707 453 € | 268 420 € | 152 586 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €205k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €76k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €41k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €145k | €187k | €211k | €272k |
| Riigimaksud 2025 | €74k | €66k | €80k | €115k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €38k | €48k | €52k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 10 | 10 | 9 |
| Käive 2024 | €104k | €152k | €153k | €184k |
| Riigimaksud 2024 | €41k | €69k | €60k | €67k |
| Tööjõumaksud 2024 | €30k | €33k | €36k | €39k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| Käive 2023 | €118k | €136k | €169k | €186k |
| Riigimaksud 2023 | €47k | €45k | €54k | €83k |
| Tööjõumaksud 2023 | €31k | €25k | €33k | €38k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €136k | €185k | €197k | €188k |
| Riigimaksud 2022 | €51k | €76k | €72k | €70k |
| Tööjõumaksud 2022 | €32k | €38k | €45k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 10 | 9 | 9 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10139218 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10139218 / 5 · Olek: Jõustunud
09.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10139218 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10139218 / 3 · Olek: Jõustunud
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10139218 / 2 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.05.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10139218 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.12.2009
Esmakanne
Ä 139218 · Olek: Jõustunud
21.12.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
18.12.2009
Esmakanne
Ä 139218 / M2 · Olek: Jõustunud
16.12.2009
Esmakanne
Ä 139218 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ott KüttJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rauno NäppiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte