Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.03.2010Äriregister
- Aadress
- Punane tn 70ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46131 — Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101355175MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 912 224 € | −19 132 € | 1 104 242 € | €2.3m | 19 | 02.07.2025 |
| 2023AUD | 9 277 142 € | 14 032 € | 1 183 374 € | €2.2m | 16 | 20.06.2024 |
| 2022AUD | 9 964 725 € | 241 533 € | 1 169 342 € | €2.2m | 15 | 17.06.2023 |
| 2021AUD | 7 866 595 € | 252 351 € | 1 012 809 € | €1.8m | 15 | 04.07.2022 |
| 2020AUD | 6 625 753 € | 59 668 € | 760 458 € | €1.4m | 15 | 21.06.2021 |
| 2019AUD | 5 311 522 € | 47 299 € | 700 790 € | €1.2m | 15 | 17.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 769 517 € | 215 881 € | 56 858 € | 16 |
| 2025 | 7 897 957 € | 1 016 537 € | 246 403 € | 16 |
| 2024 | 11 831 430 € | 1 377 171 € | 232 361 € | 17 |
| 2023 | 15 289 020 € | 1 708 340 € | 227 284 € | 17 |
| 2022 | 16 983 469 € | 1 610 202 € | 204 640 € | 17 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.8m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €216k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €57k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.1m | €2.0m | €1.9m | €1.9m |
| Riigimaksud 2025 | €267k | €246k | €257k | €246k |
| Tööjõumaksud 2025 | €59k | €62k | €64k | €61k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 17 | 16 | 16 |
| Käive 2024 | €3.2m | €3.4m | €2.7m | €2.6m |
| Riigimaksud 2024 | €334k | €420k | €311k | €312k |
| Tööjõumaksud 2024 | €57k | €60k | €58k | €58k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 18 | 18 | 17 |
| Käive 2023 | €3.5m | €4.4m | €3.5m | €3.9m |
| Riigimaksud 2023 | €387k | €489k | €410k | €422k |
| Tööjõumaksud 2023 | €54k | €57k | €58k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Käive 2022 | €3.7m | €4.9m | €4.0m | €4.3m |
| Riigimaksud 2022 | €342k | €481k | €360k | €427k |
| Tööjõumaksud 2022 | €48k | €51k | €52k | €54k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 17 | 17 | 17 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 6 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.10.2015
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 5 · Olek: Jõustunud
13.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.08.2013
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 4 · Olek: Jõustunud
30.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.08.2013
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 3 · Olek: Jõustunud
29.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.04.2012
Muutmiskanne
Ä 40028428 / 2 · Olek: Jõustunud
11.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.03.2010
Esmakanne
Ä 40028428 · Olek: Jõustunud
17.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Leonid PodvalnõiJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Valeri SobtšenkoJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet