Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 29.03.2010e-Business Register
- Address
- Õismäe tee 29-76, Haabersti linnaosa, Tallinn, 13514 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 58506423e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 73111 — Activities of advertising agenciese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101541316ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
- LEI
- 9845000E94C6A7F00C07 · issued 22.09.2021GLEIF
Officers
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoAnnual reports (7)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2025
€427klatest
€500k€250k0
201920222025
Profit · 2019–2025
€274klatest
€500k€250k−1 €
201920222025
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 426 813 € | 274 285 € | 1 193 245 € | €1.8m | 1 | 19.02.2026 |
| 2024 | 333 205 € | 230 770 € | 918 960 € | €1.5m | 1 | 25.03.2025 |
| 2023 | 238 502 € | 133 647 € | 688 190 € | €962k | 1 | 05.02.2024 |
| 2022 | 290 594 € | 196 754 € | 554 543 € | €614k | 1 | 29.03.2023 |
| 2021 | 227 429 € | 172 410 € | 323 376 € | €341k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 129 733 € | 88 461 € | 145 839 € | €152k | 1 | 26.06.2021 |
| 2019 | 70 277 € | 33 639 € | 57 378 € | €71k | 0 | 27.04.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 86 961 € | 16 258 € | 1420 € | 1 |
| 2025 | 412 188 € | 85 265 € | 4834 € | 1 |
| 2024 | 319 669 € | 64 304 € | 3249 € | 1 |
| 2023 | 263 686 € | 72 623 € | 0 € | 1 |
| 2022 | 296 159 € | 48 874 € | 1709 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €87k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €16k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €1k | — | — | — |
| Employees 2026 | 1 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €93k | €96k | €96k | €127k |
| State taxes 2025 | €19k | €18k | €20k | €28k |
| Taxes on workforce 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Employees 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2024 | €69k | €70k | €86k | €95k |
| State taxes 2024 | €13k | €15k | €18k | €18k |
| Taxes on workforce 2024 | 0 € | €1k | €1k | €1k |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | €59k | €58k | €55k | €93k |
| State taxes 2023 | €47k | €9k | €10k | €7k |
| Taxes on workforce 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2023 | 1 | 1 | — | — |
| Revenue 2022 | €77k | €76k | €71k | €73k |
| State taxes 2022 | €15k | €14k | €13k | €7k |
| Taxes on workforce 2022 | 720 € | 989 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
History (25)
e-Business Register · entries02.09.2023
Amending entry
Ä 20052799 / 7 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 7
08.10.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20052799 / 6 · Status: In force
08.10.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 6
20.03.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20052799 / M4 · Status: In force
Show 20 more events
17.01.2018
Amending entry
Ä 20052799 / 5 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
01.12.2017
Amending entry
Ä 20052799 / 4 · Status: In force
01.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
27.09.2017
Amending entry
Ä 20052799 / 3 · Status: In force
27.09.2017
Amending entry
Entry no. 3
26.10.2015
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20052799 / 2 · Status: In force
03.03.2015
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20052799 / M3 · Status: In force
01.09.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20052799 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.01.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20052799 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.07.2010
Amending entry
Ä 40029126 / 5 · Status: In force
14.07.2010
Amending entry
Entry no. 2
16.06.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40029126 / 2 · Status: In force
16.06.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 40029126 / 4 · Status: In force
16.06.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40029126 / 3 · Status: In force
16.06.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
16.06.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
16.06.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
29.03.2010
First entry
Ä 40029126 · Status: In force
29.03.2010
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 6 other companies.
Mattias OjaBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 6 other companies