Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.06.2010Äriregister
- Aadress
- Linnamäe tee 49-175ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56649659Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101455363MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h agoAsutajad
Äriregister · 17 h agoOsanikud
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122 801 € | 6576 € | 9800 € | €19k | 3 | 16.04.2026 |
| 2024 | 178 372 € | −2732 € | 3224 € | €23k | 5 | 11.04.2025 |
| 2023 | 196 497 € | 3397 € | 5956 € | €25k | 5 | 04.06.2024 |
| 2022 | 131 340 € | −12 466 € | 2559 € | €20k | 4 | 17.05.2023 |
| 2021 | 170 355 € | −12 517 € | 15 025 € | €26k | 4 | 09.06.2022 |
| 2020 | 60 822 € | −23 798 € | 27 542 € | €37k | 5 | 10.06.2021 |
| 2019 | 173 677 € | −54 510 € | 51 340 € | €60k | 3 | 11.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 49 485 € | 12 308 € | 5000 € | 3 |
| 2025 | 152 918 € | 54 091 € | 28 728 € | 3 |
| 2024 | 172 336 € | 65 960 € | 45 866 € | 4 |
| 2023 | 200 759 € | 65 886 € | 42 414 € | 5 |
| 2022 | 116 076 € | 40 923 € | 30 596 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €49k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €61k | €38k | €23k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €10k | €10k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €67k | €24k | €36k | €46k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €14k | €16k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €12k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €57k | €36k | €45k | €62k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €14k | €15k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €10k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €53k | €23k | €13k | €27k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 6 | 6 |
Licences (5)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiPublic procurements (2 · €49k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 08.03.2021 | Melliste Algkool-Lasteaia juurdeehituse projekteerimine | Kastre Vallavalitsus | 24 700 € |
| 08.03.2021 | Melliste Algkool-Lasteaia juurdeehituse projekteerimine | Kastre Vallavalitsus | 24 700 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
19.08.2019
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 9 · Olek: Jõustunud
19.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 6 · Olek: Jõustunud
21.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 5 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10145367 / 4 · Olek: Jõustunud
15.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
30.08.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10145367 / 3 · Olek: Jõustunud
30.08.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
08.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10145367 / 2 · Olek: Jõustunud
08.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10145367 / M1 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Esmakanne
Ä 10145367 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Roman LebedevJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet