Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.08.2010Äriregister
- Aadress
- Suur-Gerbera tee 14ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56154301Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101387813MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 22 h agoGullfia OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 88 180 € | 27 999 € | 28 859 € | €41k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 100 162 € | 26 282 € | 33 768 € | €56k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 104 440 € | 29 381 € | 47 702 € | €68k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 97 502 € | 46 968 € | 60 615 € | €64k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 81 417 € | 23 820 € | 35 648 € | €41k | 2 | 26.03.2021 |
| 2019 | 88 241 € | 32 733 € | 36 828 € | €49k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 15 376 € | 4457 € | 348 € | — |
| 2025 | 67 802 € | 21 201 € | 1581 € | — |
| 2024 | 93 800 € | 32 318 € | 10 767 € | 1 |
| 2023 | 100 637 € | 32 904 € | 11 756 € | 1 |
| 2022 | 103 060 € | 32 205 € | 10 892 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €15k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 348 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €18k | €18k | €18k | €14k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | 537 € | 348 € | 348 € | 348 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €23k | €23k | €26k | €22k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €9k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €24k | €28k | €28k | €20k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €9k | €9k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €26k | €26k | €29k | €23k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €8k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 10 · Olek: Jõustunud
02.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
02.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10146356 / 9 · Olek: Jõustunud
04.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 20 sündmust
04.04.2022
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 8 · Olek: Jõustunud
04.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 7 · Olek: Jõustunud
24.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
24.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 6 · Olek: Jõustunud
23.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10146356 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.08.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10146356 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 4 · Olek: Jõustunud
21.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
21.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10146356 / 3 · Olek: Jõustunud
10.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10146356 / 2 · Olek: Jõustunud
09.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10146356 / M3 · Olek: Jõustunud
04.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10146356 / M2 · Olek: Jõustunud
05.08.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
05.08.2010
Esmakanne
Ä 10146356 · Olek: Jõustunud
03.08.2010
Esmakanne
Ä 10146356 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Reidi StrandbergJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet