Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.09.2010Äriregister
- Aadress
- Tiigi tn 6/2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5184133Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47551 — Mööbli ja valgustite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101408174MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h agoOsanikud (4)
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 19 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 333 090 € | 3457 € | 110 398 € | €306k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 332 435 € | 4740 € | 106 940 € | €174k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 344 186 € | −9806 € | 102 200 € | €135k | 3 | 23.06.2023 |
| 2021 | 400 826 € | 10 585 € | 112 006 € | €134k | 3 | 02.07.2022 |
| 2020 | 293 398 € | 6416 € | 101 421 € | €116k | 4 | 15.07.2021 |
| 2019 | 294 363 € | 8007 € | 95 005 € | €103k | 2 | 10.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 137 740 € | 12 987 € | 1602 € | 1 |
| 2025 | 615 218 € | 63 927 € | 6478 € | 1 |
| 2024 | 516 852 € | 55 763 € | 5937 € | 1 |
| 2023 | 578 418 € | 61 024 € | 11 270 € | 2 |
| 2022 | 567 753 € | 55 998 € | 15 336 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €138k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €148k | €197k | €114k | €156k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €19k | €13k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €122k | €108k | €127k | €160k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €10k | €13k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | 963 € | 963 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €119k | €151k | €165k | €144k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €17k | €18k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €110k | €147k | €155k | €156k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €15k | €14k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20054013 / 6 · Olek: Jõustunud
28.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20054013 / 5 · Olek: Jõustunud
20.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20054013 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
25.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.04.2018
Muutmiskanne
Ä 20054013 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20054013 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20054013 / 2 · Olek: Jõustunud
17.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
17.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20054013 · Olek: Jõustunud
01.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10147237 / 5 · Olek: Jõustunud
20.10.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
20.10.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
20.10.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
20.10.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10147237 / 2 · Olek: Jõustunud
20.10.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10147237 / 3 · Olek: Jõustunud
20.10.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10147237 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
01.09.2010
Esmakanne
Ä 10147237 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Ulvi VeersooOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Steve SulevOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Sten SulevOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet