Overview
Business Register · 5 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.09.2010Äriregister
- Aadress
- Pääsukese tee 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 57702124 · +372 7353822Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46503 — Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101460523MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 5 h agoAsutajad
Äriregister · 5 h agoOsanikud
Äriregister · 5 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 116 311 € | −23 735 € | 172 584 € | €309k | 1 | 10.06.2025 |
| 2023 | 88 910 € | −9346 € | 196 319 € | €310k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 485 934 € | 12 839 € | 205 665 € | €382k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 228 283 € | 126 076 € | 194 117 € | €205k | 1 | 04.07.2022 |
| 2020 | 80 452 € | 26 974 € | 68 041 € | €68k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 46 972 € | 7262 € | 41 067 € | €41k | 0 | 18.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 18 494 € | 2496 € | 0 € | — |
| 2025 | 108 474 € | 15 173 € | 3511 € | 1 |
| 2024 | 158 956 € | 26 041 € | 12 945 € | 1 |
| 2023 | 234 253 € | 31 093 € | 13 644 € | 1 |
| 2022 | 443 041 € | 72 558 € | 16 973 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €18k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €35k | €17k | €2k | €54k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €2k | 374 € | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 985 € | 492 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | — | — | — |
| Käive 2024 | €38k | €24k | €64k | €33k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €7k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €218k | €12k | €1k | €3k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €5k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €57k | €18k | €185k | €183k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €5k | €38k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Public procurements (1 · €181k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 18.06.2024 | Kotzebue tn 10 hoonesisesed ehitustööd | Eesti Kunstiakadeemia | 181 023 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.06.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10147946 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 8 · Olek: Jõustunud
21.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 18 sündmust
11.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10147946 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.10.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10147946 / 5 · Olek: Jõustunud
05.09.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10147946 / M4 · Olek: Jõustunud
11.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 4 · Olek: Jõustunud
11.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10147946 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 3 · Olek: Jõustunud
21.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10147946 / M2 · Olek: Jõustunud
24.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10147946 / 2 · Olek: Jõustunud
24.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10147946 / M1 · Olek: Jõustunud
20.09.2010
Esmakanne
Ä 10147946 · Olek: Jõustunud
20.09.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margus SinisaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet