Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 16.12.2010e-Business Register
- Address
- Pärnu tn 5-33, Paide linn, Paide linn, 72712 Järva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5142635e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 43122 — Land drainage and land reclamation workse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101454335ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2684,00 €e-Business Register
- LEI
- 254900TSPS4MGWQN1R06 · issued 24.12.2020GLEIF
Officers (2)
e-Business Register · 2 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 2 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 2 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 2 h agoMetropol Group OÜ is a shareholder or officer in 2 more companies.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€5.0mlatest
€10.0m€5.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€396klatest
€2.0m€750k€-500k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 009 443 € | 396 054 € | 1 839 755 € | €2.6m | 12 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 340 839 € | 120 982 € | 1 693 857 € | €2.3m | 12 | 04.09.2024 |
| 2022AUD | 6 211 580 € | 1 048 359 € | 1 814 542 € | €2.2m | 11 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 3 978 197 € | −211 257 € | 866 184 € | €1.8m | 10 | 08.07.2022 |
| 2020AUD | 4 285 663 € | 372 971 € | 1 077 441 € | €1.8m | 8 | 09.08.2021 |
| 2019AUD | 2 486 391 € | 341 497 € | 754 470 € | €1.5m | 7 | 07.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 265 544 € | 131 587 € | 60 993 € | 15 |
| 2025 | 3 429 515 € | 319 535 € | 196 969 € | 15 |
| 2024 | 5 078 480 € | 623 087 € | 181 782 € | 15 |
| 2023 | 4 479 779 € | 436 463 € | 158 147 € | 13 |
| 2022 | 6 325 506 € | 606 855 € | 165 266 € | 12 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.3m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €132k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €61k | — | — | — |
| Employees 2026 | 15 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.0m | €517k | €1.3m | €631k |
| State taxes 2025 | €86k | €48k | €130k | €55k |
| Taxes on workforce 2025 | €42k | €46k | €54k | €55k |
| Employees 2025 | 15 | 15 | 15 | 15 |
| Revenue 2024 | €2.1m | €1.2m | €897k | €827k |
| State taxes 2024 | €289k | €98k | €85k | €151k |
| Taxes on workforce 2024 | €51k | €40k | €45k | €46k |
| Employees 2024 | 14 | 13 | 13 | 15 |
| Revenue 2023 | €1.3m | €1.5m | €1.1m | €591k |
| State taxes 2023 | €124k | €157k | €58k | €98k |
| Taxes on workforce 2023 | €36k | €42k | €39k | €41k |
| Employees 2023 | 12 | 13 | 13 | 13 |
| Revenue 2022 | €2.4m | €1.1m | €1.3m | €1.5m |
| State taxes 2022 | €280k | €109k | €123k | €94k |
| Taxes on workforce 2022 | €38k | €39k | €47k | €42k |
| Employees 2022 | 13 | 13 | 11 | 12 |
Commercial pledges (3 · €300k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
200 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 29.10.2019 · kehtiv
#2Kehtiv
50 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 04.01.2021 · kehtiv
#3Kehtiv
50 000,00 € EUR
Järjekoht: kolmas · Algus 19.01.2022 · kehtiv
Licences (2)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiOfficial notices (3)
Ametlikud Teadaanded · 1 h tagasiKeskkonnaamet18.08.2025#2494232
Keskkonnaamet31.07.2025#2486792
Keskkonnaamet17.07.2025#2480917
Real estate (1 · 7,71 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiKarjamaa, Karjaküla, Türi vald, Järva maakond
KinnisasiMäetööstusmaa 100%83604:001:0063#1983336
7,71 ha
Kinnistusraamatust →Public procurements (47 · €23.8m)
Procurement Register · 1 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 25.10.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 487 640 € | |
| 13.04.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 262 386 € | |
| 21.03.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 235 663 € | |
| 02.03.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 469 976 € | |
| 08.02.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 6 300 000 € |
Show remaining (42)
| 10.02.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 354 686 € | |
| 05.02.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 289 741 € | |
| 04.01.2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 282 184 € | |
| 07.12.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 335 789 € | |
| 20.11.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 781 714 € | |
| 28.06.2022 | Kaitseliit | 640 692 € | |
| 24.03.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 176 717 € | |
| 10.03.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 324 853 € | |
| 08.02.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 192 222 € | |
| 16.02.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 148 104 € | |
| 21.01.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 214 380 € | |
| 20.12.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 63 463 € | |
| 06.12.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 874 385 € | |
| 09.11.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 308 764 € | |
| 07.06.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 27 995 € | |
| 02.06.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 381 546 € | |
| 28.04.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 165 957 € | |
| 28.04.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 676 391 € | |
| 22.04.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 488 721 € | |
| 22.04.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 284 226 € | |
| 22.04.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 237 806 € | |
| 01.02.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 232 233 € | |
| 24.11.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 391 639 € | |
| 16.11.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 696 997 € | |
| 16.11.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 388 124 € | |
| 10.11.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 148 886 € | |
| 26.10.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 474 586 € | |
| 19.10.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 27 572 € | |
| 28.09.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 178 327 € | |
| 17.09.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 69 251 € | |
| 12.06.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 123 128 € | |
| 14.04.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 240 258 € | |
| 26.03.2020 | Põllumajandusamet | 149 563 € | |
| 24.03.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 462 050 € | |
| 07.01.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 34 375 € | |
| 14.11.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 659 214 € | |
| 01.10.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 86 834 € | |
| 02.04.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 000 000 € | |
| 21.12.2018 | Sihtasutus Eestimaa Looduse Fond | 187 573 € | |
| 11.02.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 000 000 € | |
| 28.01.2019 | Sihtasutus Eestimaa Looduse Fond | 188 899 € | |
| 18.06.2018 | Sihtasutus Eestimaa Looduse Fond | 64 748 € |
History (34)
e-Business Register · entries22.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 30049050 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30049050 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
02.09.2023
Amending entry
Ä 30049050 / 9 · Status: In force
19.01.2022
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 3
Show 29 more events
19.01.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 30049050 / 8 · Status: In force
08.10.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 30049050 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
07.10.2021
Trahvihoiatusmäärus
Ä 30049050 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
31.08.2021
Korraldav määrus
Ä 30049050 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.01.2021
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
04.01.2021
Kommertspandi avamiskanne
K 30049050 / 7 · Status: In force
22.12.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 30049050 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
17.02.2020
Amending entry
Entry no. 7
17.02.2020
Amending entry
Ä 30049050 / 6 · Status: In force
29.10.2019
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
29.10.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 30049050 / 5 · Status: In force
19.08.2019
Amending entry
Entry no. 6
19.08.2019
Amending entry
Ä 30049050 / 4 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
17.01.2018
Amending entry
Ä 30049050 / 3 · Status: In force
19.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
19.12.2017
Amending entry
Ä 30049050 / 2 · Status: In force
01.12.2017
Amending entry
Entry no. 3
01.12.2017
Amending entry
Ä 30049050 · Status: In force
31.05.2012
Amending entry
Entry no. 2
31.05.2012
Amending entry
Ä 10150701 / 5 · Status: In force
09.02.2011
Ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
09.02.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
09.02.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10150701 / 4 · Status: In force
09.02.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10150701 / 3 · Status: In force
03.02.2011
Amending entry
Entry no. 2
03.02.2011
Amending entry
Ä 10150701 / 2 · Status: In force
16.12.2010
First entry
Entry no. 1
16.12.2010
First entry
Ä 10150701 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 11 other companies.
Kaupo EnnomäeBoard member, Shareholder 50%, Ultimate beneficial owner · 6 other companies
Tiit PoopuuBoard member, Shareholder 50%, Ultimate beneficial owner · 5 other companies
Metropol kinnisvara OÜ
Ultimate beneficial ownerBoard memberShareholder 50%
Tenebris Navitas OÜ
Ultimate beneficial owner
TPDC OÜ
Board memberUltimate beneficial ownerFounderShareholder 100%
VTINFRA OÜ
Board memberUltimate beneficial ownerShareholder 50%
Väljataguse Veod OÜ
Board memberUltimate beneficial ownerShareholder 50%