Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.01.2011Äriregister
- Aadress
- Side tn 9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33201 — Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101440792MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 282 968 € | 21 017 € | 73 975 € | €95k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 766 570 € | 133 406 € | 156 958 € | €209k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 193 731 € | 16 333 € | 23 551 € | €45k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 318 177 € | 17 664 € | 64 519 € | €89k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 206 023 € | 21 623 € | 46 855 € | €111k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 64 765 € | −5790 € | 25 232 € | €53k | 1 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 172 248 € | 16 248 € | 2617 € | — |
| 2025 | 358 372 € | 80 954 € | 11 532 € | — |
| 2024 | 193 801 € | 38 358 € | 9662 € | — |
| 2023 | 776 778 € | 78 374 € | 8442 € | — |
| 2022 | 204 660 € | 25 753 € | 5032 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €172k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €111k | €122k | €34k | €92k |
| Riigimaksud 2025 | €46k | €13k | €5k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €66k | €44k | €42k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €6k | €10k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €61k | €430k | €228k | €58k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €31k | €17k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €53k | €69k | €35k | €47k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €7k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded10.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 12
10.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30045019 / 12 · Olek: Jõustunud
09.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
09.01.2025
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 19 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 10 · Olek: Jõustunud
30.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
30.06.2023
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 9 · Olek: Jõustunud
10.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.02.2023
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 8 · Olek: Jõustunud
30.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.09.2020
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 7 · Olek: Jõustunud
13.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.08.2019
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 6 · Olek: Jõustunud
18.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.06.2019
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 3 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 30045019 / 2 · Olek: Jõustunud
03.01.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
03.01.2011
Esmakanne
Ä 30045019 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aare RahulaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Riina TerveJuhatuse liige, Asutaja · 2 muud ettevõtet