Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.02.2011Äriregister
- Aadress
- Tulika tn 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.pupilo.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 47911 — Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101428691MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h agoAsutajad (4)
Äriregister · 19 h agoOsanikud (6)
Äriregister · 19 h agoS"
SIA "LIKO-R"VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 02.09.2023
Osanik 5%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 19 h agoE Vision OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi pupilo.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
CDN
Cloudflare
Analüütika
Google Analytics
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 337 899 € | 12 646 € | 73 611 € | €162k | 2 | 03.07.2025 |
| 2023 | 428 818 € | 741 € | 60 965 € | €171k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 467 902 € | 1506 € | 60 224 € | €155k | 2 | 12.07.2023 |
| 2021 | 473 185 € | −39 110 € | 58 718 € | €183k | 3 | 28.10.2022 |
| 2020 | 456 399 € | −41 063 € | 22 828 € | €152k | 3 | 22.07.2021 |
| 2019 | 562 564 € | 11 952 € | 83 891 € | €205k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 65 840 € | 3740 € | 2256 € | 2 |
| 2025 | 405 290 € | 17 157 € | 7600 € | 3 |
| 2024 | 506 310 € | 23 791 € | 9952 € | 2 |
| 2023 | 627 979 € | 28 058 € | 12 500 € | 3 |
| 2022 | 674 159 € | 27 992 € | 12 095 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €66k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €86k | €117k | €97k | €104k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €113k | €132k | €130k | €131k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €8k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €133k | €174k | €166k | €156k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €7k | €8k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €146k | €175k | €178k | €176k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €8k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 9 · Olek: Jõustunud
10.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 8 · Olek: Jõustunud
19.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
19.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 5 · Olek: Jõustunud
13.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 4 · Olek: Jõustunud
06.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 3 · Olek: Jõustunud
17.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10152482 / 2 · Olek: Jõustunud
07.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10152482 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.02.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
03.02.2011
Esmakanne
Ä 10152482 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 17 ettevõttes.
Margus PiikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 41%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Marko KeskülaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 37%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Merle PiikAsutaja, Osanik 5% · 3 muud ettevõtet
Urmas PiikAsutaja, Osanik 7% · 7 muud ettevõtet
Beach44 OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 33%Juhatuse liige
Beach44 Spordiklubi
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Hereditas OÜ
Juhatuse liige
Metriton OÜ
Asutaja
Peak Invest OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
VISPIK OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%
Võrkpalliklubi
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja