Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.04.2011Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 60/1-51ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.boa.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6606688 · +372 55656161Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101478968MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud (4)
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi boa.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 575 400 € | 24 535 € | 54 826 € | €288k | 3 | 16.03.2025 |
| 2023 | 378 639 € | 3697 € | 30 291 € | €80k | 5 | 17.03.2024 |
| 2022 | 283 622 € | 16 557 € | 26 594 € | €54k | 4 | 20.06.2023 |
| 2021 | 413 243 € | 705 € | 9868 € | €128k | 5 | 05.04.2022 |
| 2020 | 278 262 € | −42 004 € | 9163 € | €25k | 6 | 04.05.2021 |
| 2019 | 747 937 € | 9457 € | 51 167 € | €225k | 3 | 18.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 164 427 € | 22 545 € | 12 130 € | 2 |
| 2025 | 879 739 € | 92 520 € | 48 661 € | 2 |
| 2024 | 417 380 € | 78 639 € | 45 827 € | 2 |
| 2023 | 350 083 € | 63 290 € | 42 165 € | 3 |
| 2022 | 355 918 € | 52 592 € | 34 800 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €164k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €320k | €259k | €228k | €74k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €25k | €24k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €15k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €108k | €62k | €139k | €108k |
| Riigimaksud 2024 | €21k | €17k | €21k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €14k | €8k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €93k | €137k | €80k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €17k | €17k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €159k | €74k | €74k | €48k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €19k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €13k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiPublic procurements (2 · €335k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.05.2024 | RMK Ussimäe büroohoone projekteerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 250 000 € |
| 28.03.2019 | Laagri Gümnaasiumi ja spordihoone projekteerimine | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 84 975 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 8 · Olek: Jõustunud
06.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.05.2021
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 7 · Olek: Jõustunud
01.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.08.2019
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 6 · Olek: Jõustunud
27.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 5 · Olek: Jõustunud
24.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 3 · Olek: Jõustunud
12.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.10.2015
Muutmiskanne
Ä 10154831 / 2 · Olek: Jõustunud
06.04.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
06.04.2011
Esmakanne
Ä 10154831 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Anto SaviJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Margus SoonetsJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet