Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.04.2011Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 227-124ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101570785MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h agoAsutajad
Äriregister · 17 h agoOsanikud
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 685 564 € | 88 214 € | 115 939 € | €211k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 685 835 € | −31 232 € | 27 725 € | €120k | 5 | 25.06.2024 |
| 2022 | 724 603 € | 9559 € | 58 958 € | €205k | 5 | 06.06.2023 |
| 2021 | 907 000 € | 17 847 € | 49 399 € | €128k | 4 | 17.05.2022 |
| 2020 | 625 094 € | −43 209 € | 31 552 € | €78k | 4 | 06.07.2021 |
| 2019 | 1 096 918 € | 77 750 € | 80 500 € | €120k | 3 | 06.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 382 703 € | 28 377 € | 7770 € | 4 |
| 2025 | 1 033 574 € | 90 824 € | 37 858 € | 4 |
| 2024 | 709 001 € | 75 702 € | 37 442 € | 6 |
| 2023 | 787 030 € | 55 192 € | 46 490 € | 6 |
| 2022 | 796 657 € | 91 978 € | 50 651 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €383k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €154k | €307k | €257k | €316k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €26k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €11k | €11k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €140k | €152k | €217k | €200k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €18k | €20k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €5k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 6 | 5 | 6 |
| Käive 2023 | €265k | €255k | €106k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €15k | €8k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €13k | €12k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 4 | 6 |
| Käive 2022 | €175k | €122k | €283k | €217k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €22k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €12k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 5 |
Grants (1 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
14 045 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 9 · Olek: Jõustunud
03.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10155158 / M2 · Olek: Jõustunud
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10155158 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 8 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
14.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10155158 / 6 · Olek: Jõustunud
29.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 5 · Olek: Jõustunud
08.01.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
08.01.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10155158 / 4 · Olek: Jõustunud
26.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 3 · Olek: Jõustunud
06.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10155158 / 2 · Olek: Jõustunud
14.04.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
14.04.2011
Esmakanne
Ä 10155158 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Pavel JastremskiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Deniss SoobAsutaja · 1 muu ettevõte