Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.05.2011Äriregister
- Aadress
- Teguri tn 26aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.inxan.euÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5244551Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101447805MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoII
Inxan Investment OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 09.05.2011
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 20 h agoInxan IS OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10 909 € | −8 € | 3558 € | €8k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 16 712 € | −2300 € | 3566 € | €9k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 16 742 € | −891 € | 5866 € | €7k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 20 678 € | −1337 € | 6756 € | €9k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 23 859 € | 3520 € | 8093 € | €12k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 63 584 € | −5366 € | 4573 € | €10k | 1 | 19.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4726 € | 528 € | 32 € | 1 |
| 2025 | 24 459 € | 4889 € | 824 € | 1 |
| 2024 | 10 438 € | 1875 € | 466 € | 1 |
| 2023 | 16 781 € | 2598 € | 879 € | 1 |
| 2022 | 17 844 € | 3847 € | 1376 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 528 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 32 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | €6k | €8k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | 570 € | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 115 € | 576 € | 79 € | 54 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2k | €5k | €2k | 463 € |
| Riigimaksud 2024 | 241 € | €1k | 442 € | 39 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 134 € | 133 € | 196 € | 3 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €4k | €2k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | 482 € | 286 € | 969 € | 861 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 53 € | 60 € | 331 € | 435 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €3k | €9k | €3k | €2k |
| Riigimaksud 2022 | 830 € | €2k | 819 € | 382 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 265 € | 487 € | 591 € | 33 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Grants (1 · 514 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
514 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 9 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 6 · Olek: Jõustunud
29.03.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 5
29.03.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20056134 / 5 · Olek: Jõustunud
09.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
09.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20056134 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 3 · Olek: Jõustunud
07.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20056134 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.02.2013
Muutmiskanne
Ä 20056134 / 2 · Olek: Jõustunud
09.05.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
09.05.2011
Esmakanne
Ä 20056134 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Inge Pajumägi-VäliJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Andre VäliJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet