Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.10.2011Äriregister
- Aadress
- Keskväljak 13aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53475285Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101488071MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 886 € | 24 599 € | 69 578 € | €88k | 2 | 30.03.2026 |
| 2024 | 163 368 € | 19 541 € | 77 229 € | €77k | 2 | 11.09.2025 |
| 2023 | 131 159 € | 28 662 € | 86 007 € | €106k | 2 | 18.07.2024 |
| 2022 | 129 818 € | 26 569 € | 110 855 € | €135k | 2 | 20.09.2023 |
| 2021 | 141 812 € | 46 590 € | 102 436 € | €108k | 2 | 05.07.2022 |
| 2020 | 111 729 € | 36 482 € | 85 846 € | €94k | 1 | 01.07.2021 |
| 2019 | 88 322 € | 18 231 € | 61 790 € | €71k | 1 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 46 017 € | 10 103 € | 2423 € | 2 |
| 2025 | 180 536 € | 47 384 € | 13 091 € | 2 |
| 2024 | 136 958 € | 37 640 € | 12 803 € | 2 |
| 2023 | 122 764 € | 34 482 € | 13 075 € | 1 |
| 2022 | 136 280 € | 25 740 € | 8855 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €46k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €59k | €38k | €39k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €11k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €32k | €34k | €39k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €9k | €11k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €25k | €44k | €25k | €29k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €14k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €5k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €36k | €21k | €31k | €48k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €5k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10161112 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / M5 · Olek: Jõustunud
03.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
03.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
24.05.2018
Korraldav määrus
Ä 10161112 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 8 · Olek: Jõustunud
24.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 7 · Olek: Jõustunud
09.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / M3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.03.2016
Muutmiskanne
Ä 10161112 / M2 · Olek: Jõustunud
17.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 4 · Olek: Jõustunud
17.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 3 · Olek: Jõustunud
17.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10161112 / M1 · Olek: Jõustunud
20.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10161112 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.10.2011
Esmakanne
Ä 10161112 · Olek: Jõustunud
11.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Herko KiinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte