Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.10.2011Äriregister
- Aadress
- Punane tn 71ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5151610Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81231 — Muu puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101760197MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h agoAsutajad
Äriregister · 9 h agoOsanikud
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58 025 € | 13 044 € | 66 900 € | €72k | 1 | 18.02.2025 |
| 2023 | 59 215 € | 21 282 € | 58 856 € | €60k | 1 | 24.04.2024 |
| 2022 | 45 447 € | 8163 € | 37 574 € | €41k | 1 | 05.06.2023 |
| 2021 | 39 089 € | 14 025 € | 29 411 € | €38k | 1 | 30.03.2022 |
| 2020 | 39 431 € | 10 207 € | 15 386 € | €24k | 1 | 10.05.2021 |
| 2019 | 26 380 € | 2030 € | 5179 € | €13k | 1 | 26.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 18 320 € | 5988 € | 1106 € | 1 |
| 2025 | 52 281 € | 17 820 € | 6345 € | 1 |
| 2024 | 55 175 € | 11 152 € | 3343 € | 2 |
| 2023 | 56 890 € | 10 208 € | 3315 € | 1 |
| 2022 | 47 824 € | 10 320 € | 3216 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €18k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €11k | €12k | €13k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €13k | €13k | €18k | €12k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €4k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 197 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €12k | €11k | €20k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 795 € | 840 € | 840 € | 840 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €11k | €11k | €9k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 859 € | 812 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded25.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
25.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10161478 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10161478 / 6 · Olek: Jõustunud
15.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
15.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10161478 / 5 · Olek: Jõustunud
02.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10161478 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10161478 / 3 · Olek: Jõustunud
06.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10161478 / 2 · Olek: Jõustunud
20.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
20.10.2011
Esmakanne
Ä 10161478 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Valeri PauJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet