Overview
e-Business Register · 1 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 31.10.2011e-Business Register
- Address
- Hiie, Kõnnu küla, Räpina vald, 64407 Põlva maakondADS · e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01131 — Growing of vegetables and melons, roots and tuberse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101544672ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2508,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 1 h agoShareholders
e-Business Register · 1 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 1 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€147klatest
€200k€100k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-41klatest
€100k€25k€-50k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 146 952 € | −40 565 € | 245 053 € | €488k | 6 | 13.10.2025 |
| 2023 | 193 250 € | −12 138 € | 291 983 € | €581k | 3 | 11.12.2024 |
| 2022 | 97 814 € | 1935 € | 304 121 € | €659k | 3 | 11.12.2024 |
| 2021 | 169 898 € | 68 936 € | 302 187 € | €499k | 9 | 18.09.2022 |
| 2020 | 91 589 € | −30 093 € | 233 251 € | €533k | 6 | 18.09.2021 |
| 2019 | 94 442 € | −9211 € | 263 344 € | €462k | 4 | 11.11.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 0 € | 2059 € | 706 € | 2 |
| 2025 | 123 862 € | 55 528 € | 18 594 € | 2 |
| 2024 | 143 730 € | 34 676 € | 7951 € | 3 |
| 2023 | 194 558 € | 15 235 € | 2801 € | 2 |
| 2022 | 103 717 € | 22 752 € | 12 221 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | 0 € | — | — | — |
| State taxes 2026 | €2k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 706 € | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €13k | €9k | €87k | €15k |
| State taxes 2025 | €16k | €3k | €18k | €20k |
| Taxes on workforce 2025 | €11k | €1k | €5k | €1k |
| Employees 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | €3k | €24k | €113k | €4k |
| State taxes 2024 | €10k | €2k | €18k | €5k |
| Taxes on workforce 2024 | 87 € | 203 € | €3k | €5k |
| Employees 2024 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Revenue 2023 | €8k | €7k | €134k | €46k |
| State taxes 2023 | 828 € | 961 € | €13k | 36 € |
| Taxes on workforce 2023 | 0 € | 0 € | €3k | 0 € |
| Employees 2023 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Revenue 2022 | €14k | €5k | €55k | €30k |
| State taxes 2022 | €16k | €2k | €2k | €3k |
| Taxes on workforce 2022 | €6k | €2k | €4k | €1k |
| Employees 2022 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Commercial pledges (1 · €75k)
Business Register · pledges#1Active
Real estate (6 · 31,75 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiKirjutaja, Linte küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%70701:002:0877#14759150
22,72 ha
Kinnistusraamatust →Sooäärse, Võõpsu alevik, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%70701:001:0257#3167250
4,11 ha
Kinnistusraamatust →Tsialauda, Kõnnu küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%70701:001:0034#2094538
3,29 ha
Kinnistusraamatust →Hoidla, Kõnnu küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%70701:001:0065#2536038
6999 m²
Kinnistusraamatust →Sigala, Kõnnu küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%70701:001:0033#2094238
6617 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Lauda puurkaev, Kõnnu küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%70701:001:0053#2422538
2685 m²
Kinnistusraamatust →Grants (4 · €26k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance Fund13 854 €
PRIAEU/EAFRD2023
6543 €
PRIAEU/EAFRD2023
3752 €
PRIAEU/EAFRD2023
1710 €
History (26)
e-Business Register · entries23.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20060359 / M8 · Status: In force
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060359 / M7 · Status: In force
29.02.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20060359 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
26.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20060359 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
06.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060359 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 21 more events
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 5
01.09.2023
Amending entry
Ä 20060359 / 5 · Status: In force
27.02.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 4
27.02.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 20060359 / 4 · Status: In force
16.04.2020
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
16.04.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 20060359 / 3 · Status: In force
14.02.2018
Amending entry
Entry no. 3
14.02.2018
Amending entry
Ä 20060359 / 2 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 2
17.01.2018
Amending entry
Ä 20060359 · Status: In force
02.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060359 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
19.12.2014
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20060359 / M2 · Status: In force
09.06.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060359 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
24.05.2012
Ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
24.05.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
24.05.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10161819 / 3 · Status: In force
24.05.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10161819 / 4 · Status: In force
21.05.2012
Amending entry
Entry no. 2
21.05.2012
Amending entry
Ä 10161819 / 2 · Status: In force
31.10.2011
First entry
Entry no. 1
31.10.2011
First entry
Ä 10161819 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 1 other company.
Janno MäestuBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 1 other company