Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.2012Äriregister
- Aadress
- Suur-Põllu tn 20ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90031 — Kunstialane loometegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoOsanikud
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 60 € | 3426 € | €3k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 50 € | 78 € | 3366 € | €3k | 0 | 26.06.2024 |
| 2022 | 35 € | 34 € | 3288 € | €3k | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 5 € | 5 € | 3254 € | €3k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 38 € | 38 € | 3249 € | €3k | 0 | 28.06.2021 |
| 2019 | 12 € | 3 € | 3211 € | €3k | 0 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 9 · Olek: Jõustunud
30.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.10.2020
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30048002 / 7 · Olek: Jõustunud
14.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.03.2018
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 3 · Olek: Jõustunud
18.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.09.2014
Muutmiskanne
Ä 30048002 / 2 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
27.01.2012
Esmakanne
Ä 30048002 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Ksenia Sein-ŠmalkoJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet