Overview
Business Register · 13 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.11.2012Äriregister
- Aadress
- Liiva tn 2cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56673130 · +372 55652098Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101648471MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 13 min agoAsutajad
Äriregister · 13 min agoOsanikud (3)
Äriregister · 13 min agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 13 min agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 471 256 € | −1953 € | 406 864 € | €774k | 14 | 25.06.2025 |
| 2023 | 2 273 775 € | 4234 € | 408 817 € | €799k | 14 | 21.06.2024 |
| 2022 | 2 440 912 € | 226 415 € | 404 583 € | €741k | 14 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 796 087 € | 36 505 € | 178 168 € | €649k | 15 | 29.06.2022 |
| 2020 | 2 044 098 € | 10 576 € | 141 663 € | €584k | 20 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 472 215 € | 26 998 € | 131 087 € | €628k | 18 | 12.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 368 738 € | 44 286 € | 32 953 € | 11 |
| 2025 | 2 045 711 € | 257 558 € | 126 717 € | 12 |
| 2024 | 2 861 614 € | 257 533 € | 115 846 € | 13 |
| 2023 | 2 988 919 € | 276 561 € | 126 884 € | 14 |
| 2022 | 3 006 232 € | 357 318 € | 129 391 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €369k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €562k | €527k | €467k | €490k |
| Riigimaksud 2025 | €59k | €45k | €57k | €96k |
| Tööjõumaksud 2025 | €43k | €43k | 663 € | €40k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 13 | 14 | 12 |
| Käive 2024 | €443k | €590k | €1.1m | €764k |
| Riigimaksud 2024 | €63k | €87k | €42k | €65k |
| Tööjõumaksud 2024 | €28k | €31k | €23k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 14 | 13 |
| Käive 2023 | €769k | €642k | €798k | €779k |
| Riigimaksud 2023 | €76k | €80k | €63k | €58k |
| Tööjõumaksud 2023 | €30k | €35k | €33k | €29k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 14 | 13 | 14 |
| Käive 2022 | €661k | €716k | €715k | €914k |
| Riigimaksud 2022 | €67k | €84k | €107k | €100k |
| Tööjõumaksud 2022 | €28k | €34k | €35k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 14 | 14 | 14 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiAjalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30050154 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
14.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30050154 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30050154 / 4 · Olek: Jõustunud
18.11.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.11.2013
Muutmiskanne
Ä 30050154 / 3 · Olek: Jõustunud
22.10.2013
Muutmiskanne
Ä 30050154 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.09.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.09.2013
Muutmiskanne
Ä 30050154 / 2 · Olek: Jõustunud
01.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
01.11.2012
Esmakanne
Ä 30050154 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andri PõllusteJuhatuse liige, Osanik 73%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Margus KrassOsanik 22%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet