Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.11.2012Äriregister
- Aadress
- J. Sütiste tee 26-54ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101590286MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h agoAsutajad
Äriregister · 3 h agoOsanikud
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 512 083 € | 31 036 € | 37 113 € | €86k | 13 | 02.06.2025 |
| 2023 | 379 378 € | 13 391 € | 6077 € | €38k | 8 | 18.06.2024 |
| 2022 | 326 298 € | −38 706 € | −7314 € | €34k | 8 | 02.06.2023 |
| 2021 | 286 707 € | −18 655 € | 31 392 € | €57k | 8 | 03.06.2022 |
| 2020 | 292 599 € | −1844 € | 50 047 € | €78k | 10 | 29.06.2021 |
| 2019 | 357 619 € | −7671 € | 51 891 € | €93k | 13 | 08.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 119 649 € | 39 664 € | 21 538 € | 11 |
| 2025 | 542 384 € | 169 401 € | 91 116 € | 11 |
| 2024 | 553 364 € | 138 348 € | 73 549 € | 13 |
| 2023 | 411 672 € | 110 514 € | 66 994 € | 10 |
| 2022 | 394 074 € | 92 641 € | 56 017 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €120k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €143k | €153k | €127k | €118k |
| Riigimaksud 2025 | €45k | €41k | €42k | €42k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €21k | €25k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 13 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €136k | €144k | €114k | €160k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €37k | €31k | €38k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €19k | €19k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 11 | 13 |
| Käive 2023 | €120k | €107k | €91k | €93k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €28k | €28k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €15k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 11 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €101k | €102k | €93k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | €19k | €22k | €24k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €12k | €15k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 10 | 9 | 9 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 5 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10175954 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 4 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.01.2013
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10175954 / 2 · Olek: Jõustunud
28.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.11.2012
Esmakanne
Ä 10175954 · Olek: Jõustunud
06.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Andrus NeiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte