Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2012Äriregister
- Aadress
- Sakala tn 16aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.pluk.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5200781Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73301 — Suhtekorraldus ja teabevahetusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101673310MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 19 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h agoTech stack
BuiltWith · 7 päeva tagasi pluk.ee12 aktiivset tehnoloogiat 7 grupis
E-postiserver3SSL-sertifikaat2JavaScript-teegid2Hosting2Mobiilitehnoloogiad1Veebiserver1Web Master1
Kategooriate jaotus
E-postiserver (3)
Business Email Hosting · Secure Email · Campaign Management · Marketing Platform · Transactional Email · DMARC · Email Delivery Service · Marketing Automation · Personalized Communication · Customer Engagement
SSL-sertifikaat (2)
—
JavaScript-teegid (2)
Compatibility · Polyfill · Browser Feature Detection · JavaScript Enhancements
Hosting (2)
Server Location
Mobiilitehnoloogiad (1)
—
Veebiserver (1)
—
Web Master (1)
—
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 888 € | −4029 € | 2769 € | €8k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 36 231 € | −1058 € | 6798 € | €7k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 45 535 € | 1968 € | 7856 € | €10k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 39 581 € | 969 € | 5888 € | €9k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 24 915 € | 2017 € | 4919 € | €8k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 21 221 € | 156 € | 2902 € | €5k | 1 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 500 € | 567 € | 616 € | — |
| 2025 | 12 704 € | 4077 € | 3021 € | 1 |
| 2024 | 16 784 € | 3239 € | 1530 € | 1 |
| 2023 | 39 001 € | 12 063 € | 7567 € | 2 |
| 2022 | 46 174 € | 10 339 € | 4869 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 500 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 567 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 616 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €5k | €3k | €3k | €2k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €1k | 503 € | 609 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | 362 € | 541 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2024 | €3k | €3k | €5k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | 545 € | 299 € | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 612 € | 918 € |
| Töötajaid 2024 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €10k | €16k | €9k | €4k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | — |
| Käive 2022 | €19k | €11k | €7k | €8k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 949 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 6 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 5 · Olek: Jõustunud
08.05.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.05.2013
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 4 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 2 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10177210 / 3 · Olek: Jõustunud
12.03.2013
Muutmiskanne
Ä 10177210 / M1 · Olek: Jõustunud
12.12.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
12.12.2012
Esmakanne
Ä 10177210 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Margus PaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Pille-Triin MännikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet