Overview
Business Register · 16 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.05.2013Äriregister
- Aadress
- Pihlamarja tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- starplex.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5038826Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102303168MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h agoAsutajad
Äriregister · 16 h agoOsanikud
Äriregister · 16 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h agoTech stack
BuiltWith · 4 päeva tagasi starplex.ee7 aktiivset tehnoloogiat 5 grupis
Vidinad2Hosting2Veebiserver1E-postiserver1SSL-sertifikaat1
Kategooriate jaotus
Vidinad (2)
—
Hosting (2)
Server Location
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
SSL-sertifikaat (1)
—
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −33 229 € | 184 575 € | €186k | 0 | 28.06.2025 |
| 2023 | 448 035 € | 207 411 € | 215 304 € | €215k | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 38 772 € | −103 216 € | 7893 € | €21k | 1 | 11.02.2023 |
| 2021 | 517 425 € | 107 618 € | 111 108 € | €121k | 4 | 14.06.2022 |
| 2020 | — | 138 € | 3490 € | €133k | 0 | 02.06.2021 |
| 2019 | 0 € | −38 € | 4052 € | €100k | 0 | 05.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 47 € | 0 € | — |
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 4098 € | 396 € | 0 € | — |
| 2023 | 633 600 € | 85 409 € | 256 € | — |
| 2022 | 92 112 € | 8832 € | 8310 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 47 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | €4k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 396 € | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | €234k | €72k | €328k |
| Riigimaksud 2023 | 10 € | €22k | 0 € | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 166 € | 90 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €52k | €39k | €1k | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €9k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | 541 € | 247 € |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | — | — |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded10.01.2025
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 11 · Olek: Jõustunud
10.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.03.2024
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 10 · Olek: Jõustunud
06.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10182638 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 6 · Olek: Jõustunud
17.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10182638 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 5 · Olek: Jõustunud
16.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 4 · Olek: Jõustunud
27.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 3 · Olek: Jõustunud
05.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.09.2013
Muutmiskanne
Ä 10182638 / 2 · Olek: Jõustunud
11.09.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.09.2013
Muutmiskanne
Ä 10182638 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.05.2013
Esmakanne
Ä 10182638 · Olek: Jõustunud
06.05.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Regina AruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte