Overview
e-Business Register · 48 min ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 22.10.2013e-Business Register
- Address
- Lihtsa, Leina küla, Häädemeeste vald, 86509 Pärnu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41001 — Construction of residential and non-residential buildingse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE102362510ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2500,00 €e-Business Register
- LEI
- 984500C2CG4F2F70SF46 · issued 01.12.2023GLEIF
Officers
e-Business Register · 48 min agoFounders
e-Business Register · 48 min agoShareholders
e-Business Register · 48 min agoBeneficial owners
e-Business Register · 48 min agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€475klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
Profit · 2019–2024
€19klatest
€20k€10k−100 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 475 342 € | 18 926 € | 39 901 € | €106k | 3 | 29.05.2025 |
| 2023 | 337 898 € | 6844 € | 20 975 € | €51k | 1 | 07.06.2024 |
| 2022 | 213 004 € | 7564 € | 10 818 € | €52k | 0 | 05.06.2023 |
| 2021 | 22 282 € | 907 € | 3167 € | €10k | 0 | 13.06.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 2362 € | €2k | 0 | 02.04.2021 |
| 2019 | 0 € | −60 € | 2362 € | €2k | 0 | 02.04.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 92 381 € | 6689 € | 5283 € | 3 |
| 2025 | 524 091 € | 35 986 € | 15 848 € | 4 |
| 2024 | 531 103 € | 32 882 € | 8431 € | 3 |
| 2023 | 363 794 € | 11 459 € | 2486 € | 2 |
| 2022 | 219 244 € | 3736 € | 266 € | — |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €92k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €7k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €5k | — | — | — |
| Employees 2026 | 3 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €143k | €111k | €122k | €148k |
| State taxes 2025 | €5k | €7k | €7k | €17k |
| Taxes on workforce 2025 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Employees 2025 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2024 | €127k | €118k | €140k | €147k |
| State taxes 2024 | €9k | €8k | €5k | €11k |
| Taxes on workforce 2024 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Employees 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Revenue 2023 | €71k | €100k | €104k | €90k |
| State taxes 2023 | €1k | €1k | €5k | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | 0 € | 0 € | €1k | €1k |
| Employees 2023 | — | 1 | 1 | 2 |
| Revenue 2022 | €17k | €30k | €53k | €118k |
| State taxes 2022 | 24 € | €1k | 104 € | €2k |
| Taxes on workforce 2022 | 0 € | 0 € | 72 € | 194 € |
| Employees 2022 | — | — | — | — |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 30 min tagasiHistory (25)
e-Business Register · entries24.03.2026
Amending entry
Ä 30052274 / 9 · Status: In force
06.02.2026
Amending entry
Ä 30052274 / M11 · Status: In force
06.06.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30052274 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 6
02.09.2023
Amending entry
Ä 30052274 / 8 · Status: In force
Show 20 more events
29.06.2022
Amending entry
Entry no. 5
29.06.2022
Amending entry
Ä 30052274 / 7 · Status: In force
29.03.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30052274 / M9 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.03.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30052274 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.03.2021
Amending entry
Entry no. 4
14.03.2021
Amending entry
Ä 30052274 / 6 · Status: In force
15.11.2019
Korraldav määrus
Ä 30052274 / M7 · Status: In force
16.10.2019
Korraldav määrus
Ä 30052274 / M6 · Status: In force
19.08.2019
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30052274 / 5 · Status: In force
12.08.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30052274 / M5 · Status: In force
05.08.2019
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 30052274 / M4 · Status: In force
06.11.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 30052274 / M3 · Status: In force
27.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30052274 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.03.2018
Amending entry
Entry no. 3
22.03.2018
Amending entry
Ä 30052274 / 3 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 2
18.01.2018
Amending entry
Ä 30052274 / 2 · Status: In force
29.09.2016
Korraldav määrus
Ä 30052274 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.10.2013
First entry
Entry no. 1
22.10.2013
First entry
Ä 30052274 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 1 other company.
Keneth LihtneBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 1 other company