Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.2014Äriregister
- Aadress
- Mõisavahe tee 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5065475 · +372 51977768Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101694807MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 22 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 529 507 € | 40 406 € | 183 597 € | €206k | 4 | 20.01.2026 |
| 2023 | 619 837 € | 30 392 € | 143 071 € | €157k | 4 | 13.09.2024 |
| 2022 | 594 784 € | 10 365 € | 112 678 € | €138k | 4 | 27.09.2023 |
| 2021 | 486 037 € | 39 994 € | 102 313 € | €124k | 3 | 17.11.2022 |
| 2020 | 267 402 € | −8213 € | 61 252 € | €69k | 3 | 03.11.2021 |
| 2019 | 229 723 € | 13 121 € | 69 535 € | €76k | 3 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 176 462 € | 24 309 € | 9337 € | 6 |
| 2025 | 586 828 € | 63 553 € | 32 438 € | 5 |
| 2024 | 546 996 € | 57 036 € | 19 917 € | 5 |
| 2023 | 768 201 € | 66 405 € | 18 021 € | 5 |
| 2022 | 557 428 € | 63 846 € | 17 806 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €176k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €128k | €202k | €152k | €105k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €20k | €17k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €110k | €145k | €143k | €149k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €14k | €15k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €145k | €299k | €187k | €137k |
| Riigimaksud 2023 | €17k | €20k | €17k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2022 | €92k | €152k | €166k | €148k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €17k | €19k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10192407 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10192407 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10192407 / 5 · Olek: Jõustunud
04.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 9 sündmust
04.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10192407 / 4 · Olek: Jõustunud
17.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10192407 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10192407 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10192407 / 2 · Olek: Jõustunud
03.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10192407 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.01.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
31.01.2014
Esmakanne
Ä 10192407 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Taavi LaurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Kenneth LaasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte