Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.06.2014Äriregister
- Aadress
- Mustamäe tee 6bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 51924940Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102575433MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h agoAsutajad
Äriregister · 17 h agoOsanikud
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 17 h agoRefras OÜ on osanik või juhtorganis veel 8 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 892 186 € | 117 493 € | 2 303 036 € | €2.5m | 1 | 24.09.2025 |
| 2023 | 4800 € | 1 341 216 € | 2 368 043 € | €2.4m | 1 | 09.08.2024 |
| 2022 | 0 € | 2 095 751 € | 2 098 251 € | €2.1m | 1 | 29.12.2023 |
| 2021 | 0 € | 193 831 € | 196 331 € | €488k | 0 | 26.12.2022 |
| 2020 | 0 € | 303 342 € | 305 841 € | €306k | 0 | 31.05.2021 |
| 2019 | 0 € | 119 356 € | 123 606 € | €125k | 0 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7100 € | 8977 € | 1401 € | 1 |
| 2025 | 69 840 € | 42 006 € | 6418 € | 1 |
| 2024 | 1 470 207 € | 322 387 € | 15 815 € | 1 |
| 2023 | 347 479 € | 32 207 € | 21 873 € | 1 |
| 2022 | — | 12 211 € | 12 239 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €10k | €7k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €762k | €33k | €208k | €467k |
| Riigimaksud 2024 | €197k | €1k | €34k | €90k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €1k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | €2k | €180k | €165k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | €13k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €3k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | €12k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | 1 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded31.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
31.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10196998 / 6 · Olek: Jõustunud
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10196998 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.12.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 10196998 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10196998 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10196998 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10196998 / 4 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10196998 / 3 · Olek: Jõustunud
01.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10196998 / 2 · Olek: Jõustunud
16.06.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
16.06.2014
Esmakanne
Ä 10196998 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
René SaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet