Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.2014Äriregister
- Aadress
- Rotermanni tn 18/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101747233MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 463 828 € | 4682 € | 582 736 € | €773k | 21 | 22.03.2026 |
| 2024 | 1 615 538 € | 91 624 € | 578 054 € | €801k | 22 | 14.07.2025 |
| 2023 | 1 606 386 € | 19 820 € | 486 430 € | €737k | 21 | 01.06.2024 |
| 2022 | 1 436 878 € | 142 592 € | 466 610 € | €658k | 20 | 27.06.2023 |
| 2021 | 1 173 395 € | 180 022 € | 324 018 € | €552k | 20 | 08.07.2022 |
| 2020 | 749 043 € | 73 827 € | 143 996 € | €329k | 18 | 28.06.2021 |
| 2019 | 460 146 € | −27 132 € | 70 169 € | €281k | 17 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 288 511 € | 79 296 € | 48 363 € | 15 |
| 2025 | 1 520 261 € | 414 983 € | 252 795 € | 19 |
| 2024 | 1 645 846 € | 401 961 € | 230 441 € | 23 |
| 2023 | 1 616 363 € | 349 441 € | 213 463 € | 21 |
| 2022 | 1 439 471 € | 262 777 € | 149 709 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €289k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €79k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €48k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €380k | €379k | €410k | €352k |
| Riigimaksud 2025 | €96k | €101k | €118k | €100k |
| Tööjõumaksud 2025 | €61k | €65k | €66k | €60k |
| Töötajaid 2025 | 24 | 24 | 20 | 19 |
| Käive 2024 | €402k | €416k | €457k | €371k |
| Riigimaksud 2024 | €94k | €100k | €112k | €96k |
| Tööjõumaksud 2024 | €56k | €58k | €59k | €58k |
| Töötajaid 2024 | 20 | 18 | 22 | 23 |
| Käive 2023 | €367k | €412k | €449k | €388k |
| Riigimaksud 2023 | €75k | €85k | €96k | €93k |
| Tööjõumaksud 2023 | €45k | €53k | €57k | €59k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 21 | 23 | 21 |
| Käive 2022 | €306k | €331k | €412k | €390k |
| Riigimaksud 2022 | €59k | €54k | €74k | €75k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €37k | €38k | €40k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 17 | 18 | 19 |
Licences (3)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (24)
Äriregister kanded08.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
08.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 10 · Olek: Jõustunud
06.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
06.09.2021
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 9 · Olek: Jõustunud
12.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
12.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10198844 / 8 · Olek: Jõustunud
15.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 7 · Olek: Jõustunud
27.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10198844 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 5 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 4 · Olek: Jõustunud
14.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
14.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10198844 / 3 · Olek: Jõustunud
10.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10198844 / 2 · Olek: Jõustunud
22.08.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
22.08.2014
Esmakanne
Ä 10198844 · Olek: Jõustunud
11.08.2014
Esmakanne
Ä 10198844 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Angeelika KangJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet