Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2015Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 139cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101780698MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoEI
EDISOFT INTERNATIONAL LTdVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 777 985 € | 247 479 € | 1 279 686 € | €1.3m | 5 | 13.06.2025 |
| 2023 | 807 838 € | 363 519 € | 1 032 208 € | €1.1m | 5 | 06.07.2024 |
| 2022 | 722 382 € | 30 523 € | 668 689 € | €692k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 750 690 € | 95 770 € | 638 166 € | €657k | 3 | 10.05.2022 |
| 2020 | 738 031 € | 30 419 € | 541 396 € | €594k | 3 | 06.07.2021 |
| 2019 | 613 615 € | 108 107 € | 508 477 € | €587k | 4 | 22.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 346 494 € | 17 890 € | 18 803 € | 4 |
| 2025 | 1 698 725 € | 71 882 € | 67 182 € | 4 |
| 2024 | 1 139 723 € | 59 759 € | 59 478 € | 4 |
| 2023 | 1 265 504 € | 53 313 € | 56 858 € | 4 |
| 2022 | 1 118 349 € | 49 418 € | 52 539 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €346k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €382k | €363k | €482k | €471k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €14k | €24k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €15k | €16k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €340k | €224k | €276k | €300k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €14k | €15k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €15k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €280k | €271k | €366k | €349k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €14k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €14k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €267k | €229k | €316k | €306k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €12k | €13k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €13k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50004678 / 6 · Olek: Jõustunud
16.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50004678 / 5 · Olek: Jõustunud
10.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50004678 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
26.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50004678 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50004678 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50004678 / 3 · Olek: Jõustunud
18.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
18.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50004678 / 2 · Olek: Jõustunud
19.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
19.03.2015
Esmakanne
Ä 50004678 · Olek: Jõustunud
18.03.2015
Esmakanne
Ä 50004678 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Mihhail RalkinJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Anton SverdlovTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet