Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.04.2015Äriregister
- Aadress
- IlusaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85599 — Muu mujal liigitamata õpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102375387MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h agoAsutajad
Äriregister · 6 h agoOsanikud
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 6 h agoPuri 24 OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132 268 € | 34 090 € | 43 330 € | €96k | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 132 363 € | 13 151 € | 36 768 € | €110k | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 131 959 € | 33 618 € | 56 803 € | €66k | 0 | 18.07.2023 |
| 2021 | 100 287 € | 42 262 € | 62 407 € | €80k | 0 | 15.08.2022 |
| 2020 | 38 497 € | 20 934 € | 57 145 € | €68k | 0 | 09.03.2021 |
| 2019 | 43 009 € | 14 407 € | 36 211 € | €37k | 0 | 04.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 35 066 € | 5894 € | 0 € | — |
| 2025 | 134 735 € | 22 193 € | 286 € | — |
| 2024 | 140 162 € | 24 197 € | 1640 € | — |
| 2023 | 148 508 € | 24 086 € | 1836 € | — |
| 2022 | 135 597 € | 27 232 € | 922 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €35k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €32k | €34k | €40k | €29k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | 286 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €29k | €37k | €46k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €8k | €7k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 173 € | 730 € | 534 € | 203 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €32k | €49k | €41k | €27k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €8k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 241 € | 617 € | 677 € | 301 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €41k | €39k | €32k | €24k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 753 € | 169 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50006029 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.01.2021
Muutmiskanne
Ä 50006029 / 5 · Olek: Jõustunud
22.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50006029 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50006029 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50006029 / 2 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.04.2015
Esmakanne
Ä 50006029 · Olek: Jõustunud
08.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Elmo SaulJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 11 muud ettevõtet
Kalaparv OÜ
Tegelik kasusaaja
MTÜ Otepää Kogukonnaturg
Juhatuse liige
MTÜ Otisurf
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Nõuni Külaselts
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Nõuni Purjeklubi
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Otepää Külade Ühendus
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Samba OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 75%Juhatuse liige
Saul Sailing OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liigeAsutaja
Tartu Madruse Sadama Jahtklubi
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
Tõutsi Lennuklubi
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
Väikelaevajuhtide Koolide Liit
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja