Overview
Business Register · 16 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.2015Äriregister
- Aadress
- Vahe tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62091 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 16 h agoAsutajad
Äriregister · 16 h agoOsanikud
Äriregister · 16 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 1847 € | €2k | 0 | 30.09.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 1847 € | €2k | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 1847 € | €2k | 0 | 22.06.2023 |
| 2021 | 0 € | 57 € | 1847 € | €2k | 0 | 07.07.2022 |
| 2020 | 0 € | −24 160 € | 1790 € | €2k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 0 € | −4135 € | 121 950 € | €122k | 0 | 03.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (17)
Äriregister kanded28.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 8 · Olek: Jõustunud
28.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50006754 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
16.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 6 · Olek: Jõustunud
16.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50006754 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.04.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50006754 / 2 · Olek: Jõustunud
22.04.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
20.04.2015
Esmakanne
Ä 50006754 · Olek: Jõustunud
20.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Andres-Toomas TuulJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet