Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.04.2015Äriregister
- Aadress
- Paju tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- flaperon.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 51969947Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101805188MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi flaperon.com4 tehnoloogiat tuvastatud
CDN
Fastly
Raamistik
Next.js
Analüütika
Google Analytics
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −108 824 € | −94 199 € | €119k | 1 | 07.07.2025 |
| 2023 | 0 € | 11 443 € | 23 583 € | €197k | 1 | 11.07.2024 |
| 2022 | 81 157 € | −710 € | 12 140 € | €68k | 2 | 13.10.2023 |
| 2021 | 0 € | −5022 € | 12 850 € | €54k | 0 | 13.10.2023 |
| 2020 | 461 € | −8822 € | 17 872 € | €57k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 432 922 € | −1363 € | 26 694 € | €73k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 877 € | 877 € | 1 |
| 2025 | 1525 € | 37 454 € | 40 201 € | 1 |
| 2024 | 3386 € | 40 184 € | 39 991 € | 2 |
| 2023 | 76 814 € | 9745 € | 7432 € | 1 |
| 2022 | 51 556 € | 26 587 € | 18 788 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 877 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 877 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 407 € | 135 € | 605 € | 378 € |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €11k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €12k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | — | 1 |
| Käive 2024 | €1k | 231 € | €2k | 432 € |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €13k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €13k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €34k | 856 € | €42k | 172 € |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | 940 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | 383 € | €50k | €1k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | €19k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | €11k | €8k |
| Töötajaid 2022 | — | 2 | 2 | 2 |
Grants (1 · €149k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISRakendusuuringute toetusRiigieelarve (RE)2024
149 451 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50007079 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 10 · Olek: Jõustunud
17.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 9 · Olek: Jõustunud
14.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 7 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 5 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.08.2016
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 4 · Olek: Jõustunud
15.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 3 · Olek: Jõustunud
19.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50007079 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2015
Muutmiskanne
Ä 50007079 / 2 · Olek: Jõustunud
08.12.2015
Muutmiskanne
Ä 50007079 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.04.2015
Esmakanne
Ä 50007079 · Olek: Jõustunud
24.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Omanikukonto: SIIM MARIPUUJuhatuse liige, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet