12855540ActiveOsaühing

Lunarclips OÜ

Registered 26. mai 2015, primary activity: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.

EMTAK 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10+ years
Updated 5 h ago
Käive 2026
€22k
▼ 1% vs 2024
MTA 10.04.2026 seisuga
Employees
MTA 2026
Taxes paid
154 €

Overview

Business Register · 5 h ago
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
26.05.2015Äriregister
Aadress
Õle tn 3-4ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56693661Äriregister
Põhitegevusala

Juhtorgan

Äriregister · 5 h ago
MS
Eesti · juhatuse liige alates 26.05.2015
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 5 h ago
MS
Eesti · asutaja alates 25.05.2015
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 5 h ago
MS
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 5 h ago
MS
Eesti · tegelik kasusaaja alates 03.10.2018
Tegelik kasusaaja

Annual reports (7)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202522 458 €11 916 €162 796 €€562k012.04.2026
202422 625 €11 293 €150 880 €€403k029.04.2025
202315 202 €11 158 €139 587 €€283k020.05.2024
2022260 €119 202 €128 429 €€129k023.02.2023
20210 €−158 €9227 €€9k022.03.2022
20200 €−11 €9385 €€9k027.05.2021
20191300 €1288 €9396 €€9k013.05.2020

Taxes, revenue and employees

Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026154 €0 €
2025170 €0 €
2024104 €0 €
202347 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 2026154 €
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025
Riigimaksud 2025136 €34 €
Tööjõumaksud 20250 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024
Riigimaksud 202480 €24 €
Tööjõumaksud 20240 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 2023
Riigimaksud 202347 €
Tööjõumaksud 20230 €
Töötajaid 2023

Real estate (4 · 4530 m²)

e-Kinnistusraamat (RIK) · 18 h tagasi
Mulla tn 8, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 90% Ärimaa 10%78408:803:0021#16061901
Rohu tn 23, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78408:803:2730#24356401
Tööstuse tn 26, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78408:801:5210#13375201
Võru tn 65, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
KorteriomandElamumaa 75% Ärimaa 25%79506:010:0019#15878850

Ajalugu (17)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 8 · Olek: Jõustunud
13.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.04.2022
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2022
Muutmiskanne
Ä 50008841 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 12 sündmust
15.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.03.2022
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 4 · Olek: Jõustunud
03.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.11.2016
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 3 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50008841 / 2 · Olek: Jõustunud
26.05.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
26.05.2015
Esmakanne
Ä 50008841 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Margus SikkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet