Overview
e-Business Register · 49 min ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 18.04.2016e-Business Register
- Address
- Raua tn 5, Viljandi linn, 71020 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 4354270e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 31001 — Manufacture of furniture, except mattressese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101991225ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2500,00 €e-Business Register
- LEI
- 894500L1DYI9AJ32J359 · lapsed · issued 26.07.2018 · renewal overdue 1022dGLEIF
Officers (2)
e-Business Register · 49 min agoFounders
e-Business Register · 49 min agoShareholders
e-Business Register · 49 min agoDH
Delux Holding OÜLEGAL PERSON
Legal person · 10341245 · shareholder since 23.12.2025
Shareholder 100% · €3k
Beneficial owners
e-Business Register · 49 min agoGV
Born 1945 · 81 y · ultimate beneficial owner since 09.09.2018
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€15.8mlatest
€50.0m€25.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€324klatest
€500k€-250k€-1.0m
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 15 829 966 € | 323 722 € | 8 260 569 € | €9.7m | 139 | 15.07.2025 |
| 2023AUD | 16 982 696 € | 228 199 € | 7 936 847 € | €9.5m | 130 | 25.07.2024 |
| 2022AUD | 14 372 611 € | −110 750 € | 7 708 648 € | €9.7m | 130 | 22.09.2023 |
| 2021AUD | 15 129 107 € | 138 066 € | 7 819 398 € | €8.9m | 150 | 16.08.2022 |
| 2020AUD | 17 039 038 € | 214 163 € | 7 681 332 € | €9.7m | 197 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 22 724 853 € | −761 128 € | 7 467 168 € | €9.6m | 239 | 09.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€10.0m€5.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 5 369 725 € | 249 064 € | 297 864 € | 143 |
| 2025 | 23 037 152 € | 1 080 098 € | 1 183 117 € | 143 |
| 2024 | 20 755 936 € | 905 464 € | 1 141 354 € | 144 |
| 2023 | 20 998 807 € | 829 110 € | 998 825 € | 140 |
| 2022 | 17 358 520 € | 876 198 € | 920 116 € | 129 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €5.4m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €249k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €298k | — | — | — |
| Employees 2026 | 143 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €5.4m | €6.2m | €4.7m | €6.6m |
| State taxes 2025 | €145k | €331k | €249k | €356k |
| Taxes on workforce 2025 | €294k | €299k | €291k | €299k |
| Employees 2025 | 141 | 141 | 142 | 143 |
| Revenue 2024 | €5.8m | €5.4m | €3.9m | €5.6m |
| State taxes 2024 | €277k | €282k | €178k | €168k |
| Taxes on workforce 2024 | €280k | €285k | €284k | €292k |
| Employees 2024 | 140 | 149 | 143 | 144 |
| Revenue 2023 | €4.7m | €5.5m | €4.2m | €6.6m |
| State taxes 2023 | €188k | €187k | €206k | €248k |
| Taxes on workforce 2023 | €231k | €251k | €235k | €281k |
| Employees 2023 | 138 | 131 | 140 | 140 |
| Revenue 2022 | €4.5m | €4.2m | €3.7m | €4.9m |
| State taxes 2022 | €210k | €224k | €225k | €217k |
| Taxes on workforce 2022 | €223k | €236k | €237k | €224k |
| Employees 2022 | 141 | 130 | 128 | 129 |
Commercial pledges (1 · €1.2m)
Business Register · pledges#1Kehtiv
1 193 287,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 22.05.2018 · kehtiv
Licences (5)
Majandustegevuse register · 30 min tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK082028from 29.10.2025 – 07.11.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081694from 30.09.2025 – 01.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081695from 30.09.2025 – 07.11.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081696from 30.09.2025 – 07.11.2033
Grants (1 · €179k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
178 688 €
History (41)
e-Business Register · entries25.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / M8 · Status: In force
25.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / 17 · Status: In force
25.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 13
20.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.12.2025
Amending entry
Ä 50028163 / 14 · Status: In force
Show 36 more events
23.12.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / 15 · Status: In force
23.12.2025
Amending entry
Entry no. 12
11.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50028163 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.04.2024
Kommertspandi muutmiskanne
K 50028163 / 13 · Status: In force
01.04.2024
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 2
14.09.2023
Amending entry
Ä 50028163 / 12 · Status: In force
14.09.2023
Amending entry
Entry no. 11
02.09.2023
Amending entry
Ä 50028163 / 11 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Ä 50028163 / 11 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
09.01.2023
Amending entry
Ä 50028163 / 10 · Status: In force
09.01.2023
Amending entry
Entry no. 9
23.07.2021
Korraldav määrus
Ä 50028163 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.04.2020
Amending entry
Ä 50028163 / 9 · Status: In force
13.04.2020
Amending entry
Entry no. 8
31.12.2019
Amending entry
Ä 50028163 / 8 · Status: In force
31.12.2019
Amending entry
Entry no. 7
18.12.2019
Amending entry
Ä 50028163 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 50028163 / 7 · Status: In force
22.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
16.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 50028163 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Amending entry
Ä 50028163 / 6 · Status: In force
20.01.2018
Amending entry
Entry no. 6
11.12.2017
Amending entry
Ä 50028163 / 5 · Status: In force
11.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
25.10.2017
Amending entry
Ä 50028163 / 4 · Status: In force
25.10.2017
Amending entry
Entry no. 4
13.09.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / 2 · Status: In force
13.09.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / 3 · Status: In force
13.09.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 3
13.09.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 2
01.09.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50028163 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.04.2016
First entry
Ä 50028163 · Status: In force
18.04.2016
First entry
Entry no. 1
13.04.2016
First entry
Ä 50028163 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 11 other companies.
Göran Valdemar SjöholmBoard member, Ultimate beneficial owner · 7 other companies
aktsiaselts Mivar-Viva
Board memberUltimate beneficial owner
Dalsbruk Bedding OÜ
Board memberUltimate beneficial owner
Delux Holding OÜ
mdkpiBoard memberShareholder 94%Ultimate beneficial owner
Delux Logistic OÜ
Board memberUltimate beneficial owner
Napco Beds Factory OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 80%
Nina Landysheva architect OÜ
Board member
OÜ Sjoholm
Ultimate beneficial ownerBoard member