Overview
Business Register · 7 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.11.2016Äriregister
- Aadress
- Kriidi tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55502516Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46391 — Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101926876MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 7 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 7 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 332 478 € | −3716 € | 30 398 € | €371k | 3 | 28.08.2025 |
| 2023 | 351 516 € | −1963 € | 34 114 € | €241k | 3 | 27.08.2024 |
| 2022 | 363 900 € | −38 690 € | 36 077 € | €213k | 4 | 29.07.2023 |
| 2021 | 485 251 € | −4772 € | 74 768 € | €180k | 5 | 09.09.2022 |
| 2020 | 439 691 € | 7506 € | 79 540 € | €160k | 4 | 30.04.2021 |
| 2019 | 511 643 € | 11 713 € | 72 034 € | €148k | 4 | 11.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 86 295 € | 19 046 € | 4690 € | 3 |
| 2025 | 337 923 € | 48 620 € | 10 518 € | 3 |
| 2024 | 477 450 € | 65 755 € | 12 591 € | 2 |
| 2023 | 524 755 € | 82 213 € | 21 059 € | 3 |
| 2022 | 489 133 € | 85 620 € | 31 212 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €86k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €77k | €80k | €70k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €13k | €12k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €97k | €133k | €109k | €139k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €13k | €21k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €112k | €100k | €151k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €14k | €24k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2022 | €103k | €119k | €126k | €142k |
| Riigimaksud 2022 | €19k | €17k | €28k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded29.10.2025
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 11 · Olek: Jõustunud
29.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
25.06.2025
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 10 · Olek: Jõustunud
25.06.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
13.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
13.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50041872 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50041872 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
31.08.2023
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 7 · Olek: Jõustunud
31.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50041872 / M3 · Olek: Jõustunud
01.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 5 · Olek: Jõustunud
01.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50041872 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.06.2017
Muutmiskanne
Ä 50041872 / 2 · Olek: Jõustunud
12.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.11.2016
Esmakanne
Ä 50041872 · Olek: Jõustunud
22.11.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Maik RaunJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 10% · 3 muud ettevõtet
Sergei JetskaloJuhatuse liige, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet