Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.11.2016Äriregister
- Aadress
- Paluka tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56111655Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102100769MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h agoAsutajad
Äriregister · 9 h agoOsanikud
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 9 h agoMarest Holding OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 7 583 611 € | 556 127 € | 903 285 € | €1.7m | 11 | 29.11.2025 |
| 2023 | 2 852 656 € | 190 175 € | 478 570 € | €782k | 5 | 26.03.2024 |
| 2022 | 922 904 € | 172 839 € | 469 864 € | €542k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 337 733 € | 324 747 € | 367 126 € | €405k | 5 | 13.07.2022 |
| 2020 | 560 413 € | 90 062 € | 102 104 € | €144k | 6 | 06.12.2021 |
| 2019 | 913 838 € | 11 182 € | 9542 € | €40k | 1 | 29.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 820 € | 0 € | 1254 € | 3 |
| 2025 | 1 138 090 € | 132 975 € | 39 252 € | 4 |
| 2024 | 861 510 € | 101 180 € | 33 667 € | 2 |
| 2023 | 544 572 € | 118 812 € | 66 633 € | 3 |
| 2022 | 606 781 € | 52 620 € | 31 450 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 820 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €156k | €216k | €42k | €725k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | €133k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €7k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 4 | — |
| Käive 2024 | €157k | €568k | €70k | €66k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €27k | €43k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €7k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 6 | 2 |
| Käive 2023 | €71k | €226k | €125k | €122k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €61k | €20k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €26k | €24k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 5 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €113k | €208k | €156k | €130k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €13k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €5k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 3 | 5 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded15.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
15.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 8 · Olek: Jõustunud
28.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 6 · Olek: Jõustunud
21.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 5 · Olek: Jõustunud
28.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 4 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50042030 / 2 · Olek: Jõustunud
25.11.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
25.11.2016
Esmakanne
Ä 50042030 · Olek: Jõustunud
24.11.2016
Esmakanne
Ä 50042030 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Rivo SaksJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet