Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.03.2017Äriregister
- Aadress
- Loomäe tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56602437Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 28291 — Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101959623MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 18 h agoAsutajad (4)
Äriregister · 18 h agoOsanikud (16)
Äriregister · 18 h agoTA
TECHSTARS ACCELERATOR INVESTMENTS 2021VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 21.11.2025
Osanik 7%
AV
Aligned Ventures Beta ABVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 21.11.2025
Osanik 2%
Näita kõiki (16)
RV
Revolt Ventures LLCVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 21.11.2025
Osanik 0%
FA
Futurology AB (VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 21.11.2025
Osanik 0%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 303 654 € | −571 951 € | −604 802 € | €353k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 194 996 € | −510 490 € | −132 851 € | €116k | 5 | 02.07.2024 |
| 2022 | 153 149 € | −351 070 € | −195 738 € | €141k | 5 | 11.09.2023 |
| 2021 | 150 101 € | −252 109 € | −44 668 € | €166k | 6 | 28.06.2022 |
| 2020 | 90 335 € | −54 321 € | 57 441 € | €134k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 57 753 € | −24 952 € | 11 662 € | €41k | 1 | 15.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 152 900 € | 64 584 € | 80 005 € | 9 |
| 2025 | 769 120 € | 243 460 € | 303 530 € | 9 |
| 2024 | 348 505 € | 156 011 € | 206 813 € | 9 |
| 2023 | 212 243 € | 153 194 € | 152 076 € | 5 |
| 2022 | 193 434 € | 137 921 € | 122 721 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €153k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €65k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €80k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €105k | €214k | €171k | €279k |
| Riigimaksud 2025 | €57k | €77k | €66k | €43k |
| Tööjõumaksud 2025 | €69k | €79k | €76k | €80k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €71k | €108k | €82k | €88k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €53k | €19k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €44k | €60k | €63k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 8 | 7 | 9 |
| Käive 2023 | €50k | €43k | €41k | €79k |
| Riigimaksud 2023 | €39k | €43k | €34k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €38k | €38k | €38k | €38k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €29k | €57k | €53k | €54k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €34k | €34k | €38k |
| Tööjõumaksud 2022 | €31k | €30k | €28k | €34k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 3 | 5 | 5 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded01.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.12.2025
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 13 · Olek: Jõustunud
10.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
10.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 12 · Olek: Jõustunud
05.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 22 sündmust
05.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50053413 / 11 · Olek: Jõustunud
23.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
23.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 10 · Olek: Jõustunud
13.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50053413 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 9 · Olek: Jõustunud
08.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 8 · Olek: Jõustunud
12.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 7 · Olek: Jõustunud
07.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.01.2021
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 6 · Olek: Jõustunud
13.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 5 · Olek: Jõustunud
03.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 4 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50053413 / 2 · Olek: Jõustunud
20.03.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
20.03.2017
Esmakanne
Ä 50053413 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 25 ettevõttes.
Paul LumiJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Indrek OrroJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Alas-Kuul AS
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
FERROCUT Osaühing
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Orrokivi
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
OÜ DISTRIBUUTOR
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ MOREORLESS
AsutajaTegelik kasusaaja
OÜ ST Parka
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 41%
TAALI MÕIS OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
WoodMore OÜ
Juhatuse liige
Joonas PüviJuhatuse liige, Osanik 6% · 3 muud ettevõtet
Juhan KlementiAsutaja · 1 muu ettevõte
Toomas KlementiAsutaja · 5 muud ettevõtet
Heiti PakkOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Giorgi BasiashviliOsanik 1% · 1 muu ettevõte