Overview
Business Register · 15 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.03.2017Äriregister
- Aadress
- Ilmatsalu tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5242749 · +372 53482352Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101961352MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 15 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 15 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 406 036 € | 200 466 € | 790 281 € | €848k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 378 358 € | 170 510 € | 621 015 € | €665k | 3 | 04.06.2024 |
| 2022 | 263 126 € | 71 644 € | 462 505 € | €483k | 3 | 27.06.2023 |
| 2021 | 220 211 € | 133 658 € | 412 860 € | €431k | 3 | 01.07.2022 |
| 2020 | 274 049 € | 167 336 € | 289 203 € | €324k | 3 | 15.06.2021 |
| 2019 | 141 364 € | 48 775 € | 135 867 € | €155k | 2 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 22 636 € | 10 335 € | 4946 € | 1 |
| 2025 | 248 890 € | 68 088 € | 23 730 € | 2 |
| 2024 | 403 006 € | 78 534 € | 23 026 € | 2 |
| 2023 | 367 906 € | 81 656 € | 22 213 € | 2 |
| 2022 | 245 501 € | 50 738 € | 16 467 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €23k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €107k | €62k | €60k | €20k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €16k | €14k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €133k | €100k | €46k | €125k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €21k | €12k | €30k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €105k | €66k | €80k | €118k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €15k | €19k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €5k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €40k | €32k | €67k | €107k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €7k | €12k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiPublic procurements (1 · €15k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 30.08.2023 | Karu-Kärla II etapi ehitusprojekti koostamine (IP6322) | Enefit Connect OÜ | 14 665 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 9 · Olek: Jõustunud
22.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
22.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50054146 / 8 · Olek: Jõustunud
18.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50054146 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 5 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 3 · Olek: Jõustunud
18.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.04.2017
Muutmiskanne
Ä 50054146 / 2 · Olek: Jõustunud
30.03.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
30.03.2017
Esmakanne
Ä 50054146 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Mikk ReiterJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet