Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.05.2017Äriregister
- Aadress
- Ringi tee 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46832 — Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101972419MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 6 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 6 h agoPolimaris OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 575 944 € | −10 584 € | 261 251 € | €361k | 2 | 01.07.2025 |
| 2023 | 837 155 € | 106 081 € | 308 896 € | €450k | 2 | 15.07.2024 |
| 2022 | 1 661 115 € | 160 997 € | 278 318 € | €490k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 447 627 € | 92 742 € | 148 124 € | €253k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 974 926 € | 30 404 € | 75 951 € | €342k | 1 | 02.08.2021 |
| 2019 | 500 939 € | 10 020 € | 44 568 € | €183k | 1 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 99 399 € | 20 253 € | 11 145 € | 3 |
| 2025 | 1 417 057 € | 170 164 € | 29 851 € | 3 |
| 2024 | 973 446 € | 98 016 € | 19 641 € | 2 |
| 2023 | 1 491 905 € | 144 981 € | 13 196 € | 2 |
| 2022 | 2 826 190 € | 243 501 € | 15 602 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €99k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €137k | €286k | €448k | €546k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €33k | €54k | €76k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €168k | €194k | €345k | €266k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €19k | €33k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €381k | €285k | €367k | €459k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €38k | €33k | €45k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €566k | €614k | €781k | €864k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €51k | €73k | €92k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €7k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded16.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50056827 / 10 · Olek: Jõustunud
16.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
15.08.2024
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 9 · Olek: Jõustunud
15.08.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
12.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50056827 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 17 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 7 · Olek: Jõustunud
29.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50056827 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 6 · Olek: Jõustunud
22.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 5 · Olek: Jõustunud
29.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.09.2017
Muutmiskanne
Ä 50056827 / 2 · Olek: Jõustunud
08.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.05.2017
Esmakanne
Ä 50056827 · Olek: Jõustunud
08.05.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Gert HirvJuhatuse liige · 4 muud ettevõtet
Sanjey KarunananthanJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Piret KäissAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet