Overview
e-Business Register · 17 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 18.05.2017e-Business Register
- Address
- Vesivärava tn 30-1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10152 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 56809342e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 56301 — Beverage serving activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101974970ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2500,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 17 h agoFounders
e-Business Register · 17 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 17 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 17 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 4 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€373klatest
€500k€250k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€9klatest
€50k0 €€-50k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 372 776 € | 9277 € | 86 146 € | €124k | 4 | 02.11.2025 |
| 2023 | 322 286 € | −48 629 € | 76 871 € | €106k | 10 | 06.01.2025 |
| 2022 | 323 659 € | 39 919 € | 125 500 € | €151k | 7 | 19.03.2024 |
| 2021 | 146 701 € | 5606 € | 85 581 € | €98k | 4 | 15.03.2024 |
| 2020 | 170 127 € | 25 477 € | 79 975 € | €86k | 4 | 16.05.2022 |
| 2019 | 261 331 € | 16 671 € | 54 498 € | €67k | 7 | 17.05.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 72 361 € | 13 788 € | 12 202 € | 10 |
| 2025 | 357 653 € | 95 284 € | 61 519 € | 9 |
| 2024 | 377 245 € | 95 827 € | 55 571 € | 14 |
| 2023 | 319 512 € | 66 673 € | 43 638 € | 9 |
| 2022 | 309 863 € | 53 443 € | 24 418 € | 9 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €72k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €14k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €12k | — | — | — |
| Employees 2026 | 10 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €79k | €94k | €102k | €83k |
| State taxes 2025 | €21k | €25k | €27k | €22k |
| Taxes on workforce 2025 | €16k | €15k | €16k | €15k |
| Employees 2025 | 11 | 12 | 14 | 9 |
| Revenue 2024 | €78k | €113k | €98k | €88k |
| State taxes 2024 | €21k | €26k | €25k | €24k |
| Taxes on workforce 2024 | €13k | €12k | €15k | €15k |
| Employees 2024 | 8 | 12 | 13 | 14 |
| Revenue 2023 | €68k | €76k | €81k | €94k |
| State taxes 2023 | €13k | €17k | €16k | €20k |
| Taxes on workforce 2023 | €10k | €10k | €10k | €13k |
| Employees 2023 | 10 | 12 | 12 | 9 |
| Revenue 2022 | €39k | €84k | €89k | €99k |
| State taxes 2022 | €5k | €13k | €15k | €20k |
| Taxes on workforce 2022 | €2k | €6k | €8k | €9k |
| Employees 2022 | 5 | 6 | 9 | 9 |
Grants (1 · 103,18 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEstonian Unemployment Insurance FundTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
103 €
History
last 2 years · MTA + ÄR + MTR + Procurements2026
- 13.05.2026Maksuvõlg vähenes−17 € (jäänud 3365 €)
- 12.05.2026Maksuvõlg kasvas+3382 € (kokku 3382 €)
2025
- 02.11.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 372 776 €
- 09.01.2025Sai osanikuks2×expand ›
- Siim Susi · · 51 %
- Tarmo Õmblus · · 49 %
- 09.01.2025Lisati tegelikuks kasusaajaks2×expand ›
- 09.01.2025Astus juhatusse
- 09.01.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks2×expand ›
- Ä 50057554 / 8 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 8 · kanne
- 06.01.2025Esitati 2023. aasta aruanneKäive 322 286 €
- 03.01.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata2×expand ›
- Ä 50057554 / 7 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 7 · kanne
2024
- 04.09.2024Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamataÄ 50057554 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 12.07.2024Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamataÄ 50057554 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Siim SusiShareholder 51%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies