Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.10.2017Äriregister
- Aadress
- Luigeveski/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56988550Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102045727MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h agoAsutajad
Äriregister · 3 h agoOsanikud
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 105 186 € | 26 093 € | 152 312 € | €221k | 2 | 01.07.2025 |
| 2023 | 100 128 € | 736 € | 129 210 € | €186k | 2 | 15.07.2024 |
| 2022 | 204 135 € | 37 534 € | 128 474 € | €203k | 2 | 05.07.2023 |
| 2021 | 152 545 € | 40 474 € | 90 940 € | €178k | 2 | 17.07.2022 |
| 2020 | 114 911 € | 13 006 € | 50 466 € | €155k | 2 | 29.05.2021 |
| 2019 | 90 181 € | 28 044 € | 38 613 € | €67k | 2 | 03.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 105 497 € | 8191 € | 1516 € | 1 |
| 2025 | 159 210 € | 9250 € | 3107 € | 2 |
| 2024 | 99 438 € | 17 094 € | 6622 € | 2 |
| 2023 | 130 940 € | 20 373 € | 6376 € | 2 |
| 2022 | 198 295 € | 24 602 € | 6498 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €105k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €64k | €18k | €22k | €55k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | 0 € | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 915 € | 0 € | 505 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €13k | €35k | €19k | €33k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €6k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €40k | €50k | €11k | €30k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €6k | €2k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €40k | €115k | €24k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €14k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50068464 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 7 · Olek: Jõustunud
30.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
19.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.11.2018
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 4 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50068464 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
27.10.2017
Esmakanne
Ä 50068464 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Taavi AtsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet