Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.12.2017Äriregister
- Aadress
- J. Sütiste tee 19aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5146872Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 32509 — Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102054116MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoOsanikud
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 856 434 € | 74 600 € | 228 993 € | €493k | 3 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 252 557 € | 116 296 € | 220 893 € | €531k | 3 | 18.06.2024 |
| 2022 | 1 000 889 € | 178 839 € | 179 938 € | €337k | 1 | 28.06.2023 |
| 2021 | 461 786 € | 31 009 € | 97 399 € | €218k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 520 711 € | 100 582 € | 84 190 € | €100k | 2 | 28.06.2021 |
| 2019 | 556 779 € | 61 403 € | 36 108 € | €68k | 2 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 390 997 € | 59 955 € | 21 662 € | 3 |
| 2025 | 1 462 004 € | 171 266 € | 66 735 € | 3 |
| 2024 | 1 253 123 € | 148 189 € | 55 364 € | 3 |
| 2023 | 1 858 846 € | 145 798 € | 44 088 € | 3 |
| 2022 | 1 478 737 € | 125 715 € | 33 112 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €391k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €254k | €292k | €639k | €277k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €31k | €76k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €15k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €345k | €337k | €275k | €296k |
| Riigimaksud 2024 | €70k | €24k | €32k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €12k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €272k | €489k | €371k | €727k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €36k | €29k | €56k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €12k | €11k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €181k | €328k | €399k | €571k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €27k | €49k | €33k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €8k | €9k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Public procurements (1 · €2.8m)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 20.07.2022 | Proteesid ja abivahendid | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 2 800 000 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded02.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
02.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50072136 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50072136 / 5 · Olek: Jõustunud
12.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
12.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50072136 / 4 · Olek: Jõustunud
01.03.2023
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
01.03.2023
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50072136 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50072136 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
14.12.2017
Esmakanne
Ä 50072136 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Stanislav HaugasmägiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet