Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.02.2018Äriregister
- Aadress
- Aia tn 10a-9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 57837995Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102111318MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud (18)
Äriregister · 21 h agoHF
henQ4 Fund Cooperatief U.A.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 28.02.2025
Osanik 12%
UC
Usaldusfond Change Ventures Fund IIJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14802453 · osanik alates 28.02.2025
Osanik 11%
IF
Icebreaker Fund I KyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 7%
IO
Icebreaker Opportunity Fund I KyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 28.02.2025
Osanik 4%
UC
Usaldusfond CVF Co-Invest FiveJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16574714 · osanik alates 28.02.2025
Osanik 1%
CH
Calchas Holding GmbHVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 1%
HG
Halonaut GmbHVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 1%
Näita kõiki (18)
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 540 300 € | −120 510 € | 7 051 740 € | €8.6m | 17 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 3 352 893 € | −1 440 919 € | 1 366 246 € | €2.4m | 11 | 15.03.2024 |
| 2022AUD | 1 651 032 € | 155 046 € | 2 314 742 € | €2.5m | 8 | 11.08.2023 |
| 2021 | 720 548 € | 396 041 € | 219 758 € | €480k | 7 | 01.07.2022 |
| 2020 | 192 244 € | −41 665 € | −176 283 € | €56k | 7 | 05.04.2021 |
| 2019 | 36 760 € | −136 688 € | −134 618 € | €90k | 7 | 05.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 150 437 € | 327 650 € | 356 614 € | 29 |
| 2025 | 35 837 072 € | 1 019 635 € | 1 106 050 € | 30 |
| 2024 | 14 240 832 € | 517 807 € | 554 144 € | 24 |
| 2023 | 6 950 887 € | 282 980 € | 280 900 € | 12 |
| 2022 | 2 657 025 € | 151 149 € | 143 015 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €11.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €328k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €357k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | €6.7m | €7.5m | €11.2m | €10.4m |
| Riigimaksud 2025 | €217k | €230k | €278k | €294k |
| Tööjõumaksud 2025 | €234k | €250k | €303k | €319k |
| Töötajaid 2025 | 25 | 25 | 27 | 30 |
| Käive 2024 | €2.0m | €3.1m | €4.3m | €4.9m |
| Riigimaksud 2024 | €111k | €113k | €122k | €172k |
| Tööjõumaksud 2024 | €118k | €122k | €130k | €185k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 15 | 20 | 24 |
| Käive 2023 | €1.1m | €1.5m | €2.0m | €2.3m |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €62k | €68k | €99k |
| Tööjõumaksud 2023 | €55k | €65k | €75k | €86k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| Käive 2022 | €322k | €514k | €604k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €34k | €50k | €41k |
| Tööjõumaksud 2022 | €26k | €32k | €40k | €45k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 8 | 9 |
Grants (3 · €154k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2025Riigieelarve (RE)2026
70 905 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2025Riigieelarve (RE)2025
53 655 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2024Riigieelarve (RE)2025
29 594 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded25.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
25.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50088296 / 11 · Olek: Jõustunud
28.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
28.02.2025
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 10 · Olek: Jõustunud
23.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
23.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 8 · Olek: Jõustunud
21.09.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.09.2022
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 7 · Olek: Jõustunud
03.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.05.2022
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 6 · Olek: Jõustunud
28.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.08.2019
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 5 · Olek: Jõustunud
31.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 4 · Olek: Jõustunud
22.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.05.2019
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 3 · Olek: Jõustunud
17.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.10.2018
Muutmiskanne
Ä 50088296 / 2 · Olek: Jõustunud
20.09.2018
Muutmiskanne
Ä 50088296 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
21.02.2018
Esmakanne
Ä 50088296 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Avery Dylan SchraderJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Hendry SadrakJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Aidis DalikasOsanik 1% · 1 muu ettevõte