Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.02.2018Äriregister
- Aadress
- Vanakooli tee 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.pp2.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53022550Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102251582MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi pp2.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Veebilehe ehitaja
Wix
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 684 351 € | −97 283 € | 4672 € | €392k | 12 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 216 730 € | 72 163 € | 101 958 € | €417k | 15 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 219 225 € | −172 406 € | 39 018 € | €354k | 23 | 30.06.2023 |
| 2021 | 195 866 € | −16 623 € | 211 424 € | €289k | 1 | 04.07.2022 |
| 2020 | 307 902 € | 227 878 € | 228 046 € | €316k | 0 | 27.06.2021 |
| 2019 | 200 € | 168 € | 168 € | 168 € | 0 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 582 699 € | 61 990 € | 28 613 € | 16 |
| 2025 | 474 092 € | 118 002 € | 110 155 € | 11 |
| 2024 | 743 888 € | 84 900 € | 89 391 € | 14 |
| 2023 | 1 270 506 € | 184 882 € | 182 359 € | 12 |
| 2022 | 1 286 001 € | 170 776 € | 185 307 € | 38 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €583k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €62k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €67k | €116k | €102k | €189k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €24k | €35k | €33k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €26k | €28k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 13 | 9 | 11 |
| Käive 2024 | €170k | €113k | €228k | €232k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €23k | €27k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €25k | €26k | €24k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 12 | 13 | 14 |
| Käive 2023 | €454k | €182k | €345k | €289k |
| Riigimaksud 2023 | €38k | €51k | €59k | €36k |
| Tööjõumaksud 2023 | €42k | €54k | €47k | €38k |
| Töötajaid 2023 | 18 | 12 | 11 | 12 |
| Käive 2022 | €300k | €245k | €423k | €318k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €28k | €47k | €85k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €30k | €51k | €92k |
| Töötajaid 2022 | 17 | 25 | 38 | 38 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (11)
Äriregister kanded16.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50088350 / M1 · Olek: Allkirjastatud
29.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50088350 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50088350 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
12.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50088350 / 3 · Olek: Jõustunud
22.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
22.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50088350 / 2 · Olek: Jõustunud
22.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
22.02.2018
Esmakanne
Ä 50088350 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Viljar PärnamäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
EKV Investments OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Kambja vald, Reola küla, Vanakooli tee 10 korteriühistu
Juhatuse liige
KP2 OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
osaühing SBT Võrgutööd
Asutaja
OÜ Rimer
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Rushiha Butaramuka OÜ
AsutajaTegelik kasusaaja