Overview
Business Register · 8 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.09.2018Äriregister
- Aadress
- Kroonuaia tn 29-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5068720Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102247185MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 8 h agoOsanikud
Äriregister · 8 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 827 084 € | 260 456 € | 727 079 € | €806k | 2 | 21.04.2025 |
| 2023 | 1 648 516 € | 227 833 € | 496 856 € | €569k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 1 528 984 € | 146 815 € | 276 523 € | €324k | 2 | 27.06.2023 |
| 2021 | 1 011 692 € | 84 586 € | 132 208 € | €189k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 415 632 € | −1251 € | 47 622 € | €74k | 2 | 23.09.2021 |
| 2019 | 51 362 € | 31 854 € | 48 873 € | €50k | 0 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 548 870 € | 24 878 € | 6427 € | 2 |
| 2025 | 1 846 781 € | 73 692 € | 26 570 € | 2 |
| 2024 | 1 635 525 € | 71 684 € | 22 534 € | 2 |
| 2023 | 1 501 115 € | 51 208 € | 10 952 € | 2 |
| 2022 | 1 402 693 € | 66 489 € | 9955 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €549k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €494k | €424k | €450k | €479k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €19k | €26k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €363k | €397k | €397k | €479k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €17k | €17k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €5k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €447k | €310k | €403k | €341k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €11k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €350k | €271k | €260k | €522k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €13k | €17k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 7 h tagasiAjalugu (10)
Äriregister kanded17.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50103013 / 5 · Olek: Jõustunud
04.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50103013 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50103013 / 3 · Olek: Jõustunud
28.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50103013 / 2 · Olek: Jõustunud
19.09.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
19.09.2018
Esmakanne
Ä 50103013 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Arvi RohuniitJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Mario-Martin MaalmannAsutaja · 1 muu ettevõte