Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.01.2019Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 68ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.localisedweb.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 58041184Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74301 — Kirjalik ja suuline tõlgeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102129957MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi localisedweb.com7 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
nginx
Annual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111 748 € | 21 947 € | 24 497 € | €47k | 2 | 03.02.2026 |
| 2024 | 141 698 € | 13 276 € | 15 826 € | €24k | 2 | 21.05.2025 |
| 2023 | 148 309 € | 14 796 € | 17 346 € | €27k | 2 | 18.02.2024 |
| 2022 | 173 211 € | 22 927 € | 25 427 € | €32k | 2 | 30.01.2023 |
| 2021 | 145 840 € | 35 417 € | 37 929 € | €46k | 2 | 04.05.2022 |
| 2020 | 78 657 € | 24 225 € | 26 725 € | €30k | 1 | 09.02.2021 |
| 2019 | 64 776 € | 5995 € | 8495 € | €10k | 1 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 029 € | 10 680 € | 9641 € | — |
| 2025 | 107 345 € | 20 979 € | 18 024 € | — |
| 2024 | 148 980 € | 38 940 € | 36 315 € | — |
| 2023 | 159 065 € | 38 945 € | 35 445 € | — |
| 2022 | 207 483 € | 48 326 € | 40 215 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €28k | €19k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €2k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €2k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €27k | €51k | €34k | €37k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €14k | €10k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €13k | €9k | €7k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €30k | €46k | €53k | €29k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €10k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €55k | €76k | €46k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €14k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €13k | €3k | €7k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded05.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
05.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 10 · Olek: Jõustunud
13.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50110166 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
03.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 8 · Olek: Jõustunud
30.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 7 · Olek: Jõustunud
07.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 5 · Olek: Jõustunud
13.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 3 · Olek: Jõustunud
08.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50110166 / 2 · Olek: Jõustunud
07.01.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
07.01.2019
Esmakanne
Ä 50110166 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Lajka Birkedal HollesenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte