Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.01.2019Äriregister
- Aadress
- Betooni tn 6/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- itellusfood.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53722999Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46191 — Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 20 h agoItellus OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi itellusfood.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
E-pood
WooCommerce
CDN
Cloudflare
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165 132 € | −18 754 € | 12 548 € | €24k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 89 238 € | 2504 € | 31 302 € | €39k | 0 | 31.05.2024 |
| 2022 | 191 045 € | 1012 € | 30 948 € | €33k | 1 | 02.06.2023 |
| 2021 | 281 143 € | 21 572 € | 29 936 € | €43k | 1 | 10.06.2022 |
| 2020 | 18 425 € | 1444 € | 8364 € | €10k | 0 | 01.04.2021 |
| 2019 | 9506 € | 4420 € | 6920 € | €7k | 0 | 09.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025I-III kv | 82 474 € | 2081 € | 0 € | — |
| 2024 | 296 300 € | 10 523 € | 1523 € | 1 |
| 2023 | 129 697 € | 238 € | 0 € | — |
| 2022 | 354 871 € | 6937 € | 7281 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | €34k | €30k | €19k | — |
| Riigimaksud 2025 | 372 € | €2k | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €77k | €69k | €96k | €54k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €5k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 963 € | 560 € |
| Töötajaid 2024 | — | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €30k | €29k | €25k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | 179 € | 59 € | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €101k | €84k | €98k | €71k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | 727 € | 108 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | 667 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | — | — | — |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.08.2023
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 7 · Olek: Jõustunud
02.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
03.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 5 · Olek: Jõustunud
12.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50110950 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 4 · Olek: Jõustunud
13.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 3 · Olek: Jõustunud
07.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50110950 / 2 · Olek: Jõustunud
28.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50110950 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50110950 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
16.01.2019
Esmakanne
Ä 50110950 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mauro VignoliJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte