14785430ActiveOsaühing

My Vision OÜ

Registered 19. august 2019, primary activity: Hoonestusprojektide arendus.

EMTAK 41101Hoonestusprojektide arendus6+ years
Updated 10 h ago
Käive
0 €
▼ NaN% vs 2023
Employees
2024 annual report
Taxes paid
Tax debt
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Overview

Business Register · 10 h ago
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
19.08.2019Äriregister
Aadress
Tööstuse tn 47dADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Veebileht
www.my-vision.frÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 55553772Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 41101 — Hoonestusprojektide arendusÄriregister · MTA

Juhtorgan

Äriregister · 10 h ago
AP
Eesti · juhatuse liige alates 19.08.2019
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 10 h ago
AP
Eesti · asutaja alates 19.08.2019
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 10 h ago
AP
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 10 h ago
AP
Eesti · tegelik kasusaaja alates 19.08.2019
Tegelik kasusaaja

Tech stack

BuiltWith · 12.04.2026
my-vision.fr52 aktiivset tehnoloogiat 17 grupis
Shop8Maksesüsteem8CDN6JavaScript-teegid5E-postiserver4Hosting4Vidinad3SSL-sertifikaat2Raamistikud2Programmikeel2Mobiilitehnoloogiad2Web Master1Server1Ns1CDN1Cdns1Ads1
Kategooriate jaotus
Shop (8)
Non Platform · Hosted Solution · SMB Solution · Online Store Builder · No-code eCommerce · Enterprise · Multi-Channel · B2B eCommerce · Channel Management Platform · Composable Commerce · Cross-Border eCommerce · Direct-to-Consumer eCommerce · Dropshipping eCommerce · eCommerce Hosting · Headless Commerce · Inventory Management · Marketplace Platform · Mobile Commerce Platform · Omnichannel Commerce · Order Management System · Point Of Sale Integration · Shopify App · Shipping Provider
Maksesüsteem (8)
Payments Processor · Checkout Buttons · Currency · Payment Acceptance
CDN (6)
JavaScript-teegid (5)
JavaScript Library · Event Handling · Browser Feature Detection · Performance Optimization · Module Loader · Asynchronous Programming · Module System · JavaScript Enhancements · Browser Integration · Framework · Compatibility · Polyfill
E-postiserver (4)
Secure Email · Web Hosting Provider Email · DMARC
Hosting (4)
Server Location · Irish hosting · US hosting
Vidinad (3)
Web Performance Monitoring · Digital Experience Optimization · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · Cookie Consent Management · Data Collection
SSL-sertifikaat (2)
Raamistikud (2)
Schema
Programmikeel (2)
Mobiilitehnoloogiad (2)
Web Master (1)
Server (1)
Ns (1)
CDN (1)
Cdns (1)
Edge Delivery Network
Ads (1)

Annual reports (5)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20240 €0 €6022 €€6k015.02.2026
20230 €0 €6022 €€6k011.07.2024
20220 €0 €6166 €€6k019.07.2023
20210 €−24 €6166 €€6k016.06.2023
20206450 €6242 €6242 €€6k027.04.2022
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Ajalugu (14)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50125118 / 4 · Olek: Jõustunud
28.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.04.2022
Muutmiskanne
Ä 50125118 / 3 · Olek: Jõustunud
25.04.2022
Muutmiskanne
Ä 50125118 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 9 sündmust
12.04.2022
Muutmiskanne
Ä 50125118 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50125118 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
23.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50125118 / 2 · Olek: Jõustunud
19.08.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
19.08.2019
Esmakanne
Ä 50125118 · Olek: Jõustunud
15.08.2019
Esmakanne
Ä 50125118 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.08.2019
Esmakanne
Ä 50125118 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.08.2019
Esmakanne
Ä 50125118 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Andrei PozdnjakovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte