Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.11.2019Äriregister
- Aadress
- Erika tn 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.raudkull.euÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 46441 — Portselani ja klaastoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102205635MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 9 h agoOsanikud (4)
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 8 h tagasi raudkull.eu7 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 786 744 € | 157 511 € | 779 152 € | €1.1m | 4 | 03.06.2025 |
| 2023AUD | 7 152 115 € | 563 771 € | 1 031 046 € | €1.4m | 4 | 12.06.2024 |
| 2022AUD | 7 243 487 € | 967 106 € | 1 129 791 € | €1.5m | 4 | 14.07.2023 |
| 2021 | 3 024 946 € | 380 749 € | 502 671 € | €740k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 1 121 246 € | 191 381 € | 194 381 € | €265k | 0 | 24.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 092 122 € | 27 458 € | 17 554 € | 4 |
| 2025 | 3 030 133 € | 204 079 € | 72 461 € | 4 |
| 2024 | 2 565 625 € | 216 816 € | 105 458 € | 4 |
| 2023 | 891 619 € | 243 073 € | 66 400 € | 4 |
| 2022 | 412 694 € | 169 482 € | 42 458 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €613k | €513k | €1.1m | €848k |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €35k | €36k | €85k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €18k | €18k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €515k | €478k | €1.1m | €514k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €21k | €122k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €20k | €46k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €220k | €483k | €62k | €126k |
| Riigimaksud 2023 | €38k | €62k | €124k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €21k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €45k | €161k | €79k | €127k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €34k | €81k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded06.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50132691 / 6 · Olek: Jõustunud
06.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.02.2025
Muutmiskanne
Ä 50132691 / 5 · Olek: Jõustunud
05.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50132691 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
21.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50132691 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50132691 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50132691 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50132691 / 3 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50132691 / 2 · Olek: Jõustunud
12.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.11.2019
Esmakanne
Ä 50132691 · Olek: Jõustunud
08.11.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Svjatoslav GalitskiAsutaja, Osanik 35%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet