Overview
Business Register · 16 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.01.2020Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 102ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47121 — Muu spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102294235MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h agoAsutajad
Äriregister · 16 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 16 h agoTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 16 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 16 h agoCENTRALSUN OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 447 466 € | 44 456 € | 126 498 € | €301k | 2 | 22.04.2025 |
| 2023 | 375 308 € | 20 003 € | 83 492 € | €277k | 0 | 15.09.2024 |
| 2022 | 236 343 € | 47 115 € | 63 739 € | €138k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 108 915 € | 4878 € | 16 624 € | €96k | 0 | 29.10.2022 |
| 2020 | 71 639 € | 9246 € | 9246 € | €60k | 0 | 10.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 107 759 € | 3488 € | 1488 € | — |
| 2025 | 481 765 € | 42 948 € | 7412 € | — |
| 2024 | 491 290 € | 29 742 € | 4328 € | — |
| 2023 | 459 980 € | 17 157 € | 5974 € | 1 |
| 2022 | 261 657 € | 10 812 € | 2193 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €108k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €116k | €135k | €123k | €108k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €14k | €8k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €119k | €124k | €109k | €139k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €6k | €1k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | 789 € | 911 € | 911 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €95k | €107k | €125k | €133k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €3k | €1k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | 633 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2022 | €51k | €63k | €66k | €82k |
| Riigimaksud 2022 | 170 € | €5k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | €2k | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded26.02.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 9
26.02.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50137246 / 9 · Olek: Jõustunud
18.02.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50137246 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50137246 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50137246 / 7 · Olek: Jõustunud
04.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50137246 / 6 · Olek: Jõustunud
30.09.2022
Muutmiskanne
Ä 50137246 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.05.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 50137246 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50137246 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50137246 / 5 · Olek: Jõustunud
25.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
25.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50137246 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
14.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50137246 / 3 · Olek: Jõustunud
18.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50137246 / 2 · Olek: Jõustunud
14.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
14.01.2020
Esmakanne
Ä 50137246 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Maria ValingJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Tarmo ValingJuhatuse liige, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Lisann TammelaanOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet